Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Το pan είναι να πεις "αλλάζω". Το έχω ακούσει, το έχω δει. Άτομο που από το ένα βραδυ στο επόμενο πρωί ήταν πλέον άλλος άνθρωπος. Αν μπορείτε να το κάνετε auto, δε παίζει ρολο τίποτα πλέον. Ούτε μαλλί, ούτε ρούχα, ούτε γυμναστήριο. Χοντρός, καραφλός, με φόρμες και ναι θα έχετε πέραση. Αυτά τα περί γυμναστηρίου είναι τα πιο χαζά. Χέστηκε η γκόμενα αν πέταξες δικέφαλο. Το μονο που θέλει η άλλη είναι να επικοινωνείς, να παίρνεις μπρός. Και επιπλέον, να ταιριάζετε. Αν πας και την πέφτεις σε τύπισσα που είστε μέρα με νύχτα, μη περιμένεις να γίνει τίποτα σοβαρό ή να κρατήσει. Το ρητό είναι: όσο πιο κοινωνικός είσαι, τόσο πιο πολύ κόσμο γνωρίζεις, τόσο πιο πολλές οι πιθανότητες να βρείς και καλους φίλους (αν δεν έχεις ήδη) και καλή κοπέλα.
 

no_more_hair

New Member
Χοντρός, καραφλός, με φόρμες και ναι θα έχετε πέραση. Αυτά τα περί γυμναστηρίου είναι τα πιο χαζά. Χέστηκε η γκόμενα αν πέταξες δικέφαλο

Αχαχαχαχαχαχα
Σιγά μην διαλέξει η άλλη τον καραφλό μπούλη με το πιτόγυρο και τις μπύρες,από τον αθλητικό τύπο άντρα που είναι και alpha male. Άμα ο μπούλης έχει γερό πορτοφόλι, εκεί αλλάζουν τα δεδομένα. Όπως και να έχει, η φαλάκρα είναι το μειονέκτημα (αλλοίωση εξωτερικής εμφάνισης), οπότε για να κρατηθείς στο παιχνίδι χρειάζεται να έχεις ένα καλό σώμα. Αμα γίνεις και χοντρός, εκεί είναι game over.
 

turnfiji123

Active Member
Αχαχαχαχαχαχα
Σιγά μην διαλέξει η άλλη τον καραφλό μπούλη με το πιτόγυρο και τις μπύρες,από τον αθλητικό τύπο άντρα που είναι και alpha male. Άμα ο μπούλης έχει γερό πορτοφόλι, εκεί αλλάζουν τα δεδομένα. Όπως και να έχει, η φαλάκρα είναι το μειονέκτημα (αλλοίωση εξωτερικής εμφάνισης), οπότε για να κρατηθείς στο παιχνίδι χρειάζεται να έχεις ένα καλό σώμα. Αμα γίνεις και χοντρός, εκεί είναι game over.

Συνδέεις το πάχος με την τεμπελιά και την βλακεία. Δεν πάνε μαζί αυτά, ούτε το πορτοφόλι. Είναι τι κυνηγάς και τι πρέπει να κυνηγάς. Αν δεν μπορείς να καταλάβεις τη διαφορα, δεν έχει νόημα.

Ο Κιμούλης ξέρεις με ποίες και πόσες έχει πάει? για μάθε να μείνεις μαλάκας. πόσες έκοβαν φλέβα και έπεφταν σε κατάθλιψη όταν τις χώριζε? Από Λέχου μέχρι Ρουμελιώτη και the list goes on. Τον έχεις δει τον Κιμούλη? Σαν αυγό είναι. Αλλα...

Εγώ πλέον είμαι NW4 σε 5. ΤΑ πήρα κοντά, κατάλαβα ότι δεν είναι και τόσο μεγάλο θέμα τελικά. Είναι στιγμές που ίσως τα χάσεις λιγάκι και νιώσεις άσχημα αλλα φεύγει μετά από λίγο. Την Φιναστερίδη θα τη δώσω μια ακόμα ευκαιρία μονο και μονο επειδή είμαι εγωιστής και ξεροκέφαλος, αλλιώς ούτε που θα έμπαινα στον κόπο.
 

aeratos28

Just aeratos
Να τα παλι αυτα με τους διασημους και τις καραφλες και τις γκομενες..φιλε μου turnfiji123,εχουν γινει απειρες συζητησεις με αυτο το θεμα..για να σου φυγει λοιπον και εσενα απο το μυαλο αυτο που λες και υποστηριζεις,γιατι ειναι λαθος,θα σου πω το εξης..αν ο κιμουλης δεν ηταν ο κιμουλης,η λεχου και η ρουμελιωτη δεν θα τον εβλεπαν καν σαν αντρα..αντε σαν απλα ενα συμπαθητικο κυριουλη..βασικα δεν θα τον εβλεπαν καθολου..ο κιμουλης σαν ονομα τις εριξε,επειδη ειναι μεγαλος ηθοποιος,θεατρανθρωπος..αυτο τις εκανε να τον γουσταρουν..καταλαβες?μην συγκρινεις τον εαυτο σου ουτε με αυτον ουτε με jason statham ,ουτε με κανεναν.!οταν υπαρχουν λεφτα πολλα και φημη-δυναμη,ολα τα αλλα μηδενιζουν..οταν δεν εχεις αυτα τα 2,τοτε που πας ρε καραμητρο?εχεις την εντυπωση οτι θα γυριζε να σε κοιταξει τετοιου επιπεδου γκομενακι χωρις τουλαχιστον ενα απο αυτα τα δυο που προανεφερα??ουτε καν.!οποτε προσγειωσου γρηγορα παλιοπαιδο στην πραγματικοτητα και ασε τους διασημους φραγκατους στην ακρη,δεν εισαι το ιδιο με αυτους ..καταλαβες τι εννοω,μην παρεξηγησεις
 

no_more_hair

New Member
Συνδέεις το πάχος με την τεμπελιά και την βλακεία. Δεν πάνε μαζί αυτά, ούτε το πορτοφόλι. Είναι τι κυνηγάς και τι πρέπει να κυνηγάς. Αν δεν μπορείς να καταλάβεις τη διαφορα, δεν έχει νόημα.

Ο Κιμούλης ξέρεις με ποίες και πόσες έχει πάει? για μάθε να μείνεις μαλάκας. πόσες έκοβαν φλέβα και έπεφταν σε κατάθλιψη όταν τις χώριζε? Από Λέχου μέχρι Ρουμελιώτη και the list goes on. Τον έχεις δει τον Κιμούλη? Σαν αυγό είναι. Αλλα...

Εγώ πλέον είμαι NW4 σε 5. ΤΑ πήρα κοντά, κατάλαβα ότι δεν είναι και τόσο μεγάλο θέμα τελικά. Είναι στιγμές που ίσως τα χάσεις λιγάκι και νιώσεις άσχημα αλλα φεύγει μετά από λίγο. Την Φιναστερίδη θα τη δώσω μια ακόμα ευκαιρία μονο και μονο επειδή είμαι εγωιστής και ξεροκέφαλος, αλλιώς ούτε που θα έμπαινα στον κόπο.


Για τον Κιμούλη είναι μικρό το κακό, γιατί είναι διάσημος , οπότε η άλλη ελκύεται από αυτό. Για σένα και για μένα όμως που δεν είμαστε διάσημοι και είχαμε την ατυχία να αποκτήσουμε αυτή τη @@@@ από νέα ηλικία είναι μεγάλο πρόβλημα. Μην τις ακούς που λένε ότι μετράει η προσωπικότητα. Είναι απλά λόγια παρηγοριάς. Δύναμη, εξουσία, διασημότητα, εμφάνιση είναι τα κλειδιά. Οι διάσημοι έχουν το πακέτο, γι αυτό και οι άλλες κόβουν φλέβα. Αν σου πούνε γουστάρουνε φαλακρούς, εννοούνε τύπου jason statham,αθλητικό,αρρενωπό και όχι τον Μήτσο τον φαλάκρα με το μπυροκοίλι.

Λες ότι δεν είναι τελικά μεγάλο θέμα, αλλά ξανα αρχίζεις φιναστερίδη. Μπορεί συνηδειτά να ξεγέλασες το μυαλό σου, αλλά υποσεινήδητα ακόμα το παλεύεις.
NW6 εγώ. Ας ελπίσουμε η Replicel να κάνει το θαύμα της!
 
Τελευταία επεξεργασία:

vag25

Well-Known Member
Αχαχαχαχαχαχα
Σιγά μην διαλέξει η άλλη τον καραφλό μπούλη με το πιτόγυρο και τις μπύρες,από τον αθλητικό τύπο άντρα που είναι και alpha male. Άμα ο μπούλης έχει γερό πορτοφόλι, εκεί αλλάζουν τα δεδομένα. Όπως και να έχει, η φαλάκρα είναι το μειονέκτημα (αλλοίωση εξωτερικής εμφάνισης), οπότε για να κρατηθείς στο παιχνίδι χρειάζεται να έχεις ένα καλό σώμα. Αμα γίνεις και χοντρός, εκεί είναι game over.
drouza3.jpg


Ο Λαλας ειναι χοντρος, κοντος εχει ΚΑΙ καραφλα. Δεν φαινεται στην εικονα.

Ο Οικονομου με τον οποιο τα ειχε η Δρουζα, ηταν
-πιο ωραιος
-πιο νεος
-ειχε μαλλι δεκαπενταχρονου
-πολυ ψηλος(πιο πολυ δεν παει, 2.08cm)
-γυμνασμενος
-ειχε πολυ περισσοτερα λεφτα απο τον Λαλα.
-και ηταν διασημος.
oikonomou-new.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

no_more_hair

New Member
drouza3.jpg


Ο Λαλας ειναι χοντρος, κοντος εχει ΚΑΙ καραφλα. Δεν φαινεται στην εικονα.

Ο Οικονομου με τον οποιο τα ειχε η Δρουζα, ηταν
-πιο ωραιος
-πιο νεος
-ειχε μαλλι δεκαπενταχρονου
-πολυ ψηλος(πιο πολυ δεν παει)
-γυμνασμενος
-ειχε πολυ περισσοτερα λεφτα απο τον Λαλα.
-και ηταν διασημος.


Και ο Λάλας μια χαρά λεφτά έχει. Δεν πάει πίσω.
 

vag25

Well-Known Member
Μην τις ακούς που λένε ότι μετράει η προσωπικότητα. Είναι απλά λόγια παρηγοριάς. Δύναμη, εξουσία, διασημότητα, εμφάνιση είναι τα κλειδιά.

Μην τα τσουβαλιαζουμε ολα.
Υπαρχουν αυτες που λες αλλα ειναι εκτος ταργκετ γκρουπ δικου μου(εστω). Δεν εχω ορεξη να κανω κατι σοβαρο με ηλιθιες προφανως.

Και ο Λάλας μια χαρά λεφτά έχει. Δεν πάει πίσω.
Γιατι λειπουν απο την Δρουζα τα λεφτα για να ψαξει να τα βρει στον...Λαλα...(στον Λαλα ετσι?)?
 

no_more_hair

New Member
Της Δρούζας η μπογιά έχει περάσει. Στα νιάτα της, που ήταν στα καλύτερά της σιγά μην γυρνούσε να κοιτάξει τον Λάλα. Και αυτό το παράδειγμα στην photo αν συμβαίνει, είναι πολυ σπάνιο.
 

vag25

Well-Known Member
Oταν τα εφτιαξε με τον ακομα πιο χοντρο Λαλα, ηταν μεσα στην επικαιροτητα κανονικα.

Ασε που μια βολτα να κανεις εξω βλεπεις οτι συμβαινει συνεχεια. ΝW7 με γυναικαρες και το αναποδο. Εννοω ασχημουλες με μαλλιαδες.

Η αποψη μου ειναι οτι το προβλημα δεν ειναι το αν εχεις μαλλια η οχι , αλλα σε τι ταργκετ γκρουπ στοχευεις και ποιος ειναι ο κυκλος σου.

Αλλωστε στην ερευνα που μπηκε παραπανω, το θεμα μαλλια ειναι πολυ χαμηλα στις προτιμησεις τους...και μαλιστα καποιες προτιμουν και καραφλους με μουσι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

no_more_hair

New Member
Γυναικάρες με NW7 και γενικά με καράφλες δεν βλέπω συχνά. Στα 20-30 δεν γουσταρουν καραφλους. Απο τα 30 και μετα δεν ξερω τι γινεται,αλλα υποθετω πως θα ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα.
 

vag25

Well-Known Member
εξαρταται.
φιλος μου NW3-4 τα ειχε στα 29 του με 17χρονο πιπινακι(παλι καλα που δεν τον πηγαν μεσα:p). Και δεν τον λες ωραιο αντρα. Εξυπνο και καλο παιδι ναι.
το αστειο ειναι οτι η μικρη ειχε κολλησει μαζι του και την εστειλε.

Ο τυπος ειναι ο ορισμος του ακομπλεξαριστου. Δεν χαμπαριαζει τπτ. Χρειαζομαι ιδιαιτερα μαθηματα απο αυτον.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Στην εμφανιση παιζουν πολλα ρολο. Προσωπο, σωμα, υψος, και μετα μαλλια (θεωρω). Τα πρωτα πρωτα πραγματα που θα παρατηρησει η γκομενα (θεωρω), οταν θα πας να μιλησεις, στην εμφανιση, ειναι χοντρικα χοντρικα, αν εισαι χοντρος ή ταπας στο υψος. Αν δεν εισαι χοντρος (δε μιλαω καν να εισαι γυμνασμενος) και εχεις ενα τουλαχιστον οριακο υψος (1.70) τοτε περνας το πρωτο τεστ και θα σε κοιταξει λιγο καλυτερα. Αν εισαι χοντρος ή κοντος μπορει να μη σε κοιταξει καν και να συνεχισει να μιλαει στη φιλη της. Σε δευτερο επιπεδο, θα κοιταξει λεπτομερως, τη φατσα σου, αν εισαι γυμνασμενος, ποσο γυμνασμενος εισαι, ποιο συγκεκριμενα αν εισαι μετριος προς κοντος, μετριος προς ψηλος, ψηλος κλπ και τελευταια τελευταια αν εχεις μαλλια. Ετσι νομιζω τουλαχιστον. Ειδικα επειδη ο μεσος αντρας ειναι ψηλοτερος απο τη μεση γυναικα, δεν εχουν αμεση οπτικη επαφη με το πισω μερος του κεφαλιου μας, οποτε αν εχεις κανει καλη πρωτη εντυπωση και μετα δει την καραφλα, μπορει και να στη συγχωρησει.
 

athenian

Well-Known Member
Παλιά ήμουν παχύς με μαλλιά. Έριχνα γκομενες εύκολα. Όλοι έλεγαν γιατί να είναι μαζί μου αυτές που είχα. Αδυνατισα, έγινα nw 3 v και πολλές νομίζω με αποφεύγουν λόγω ξυρισμενου κεφαλιού. Δεν ξέρω ρε σεις, νομίζω το μαλλί παίζει σημαντικό ρόλο. Μπορεί να κάνω και λάθος.
 

athenian

Well-Known Member
Εγώ πάντως και μαλλιά να βάλω πάλι σχεδόν ξυρισμενα θα τα έχω, έτσι για την αλητεία! :p
 

edyuser1

Active Member
παιδια δεν ξερω τι λετε αλλα εδω στην γερμανια εχω ξεχασει πως ςιναι να σε κοιτανε στα μαλλια αν εχεις φαλακρα .στην ελλαδα οταν ζουσα εβλεπα τα βλεματα πεφτανε πανω στο κεφαλι μου και εδω οι γκομενες ειναι πιο αλλη φαση απο ελλαδα δεν κοιτανε τοσο τα μαλλια οσο να εισαι περιποιημενος να εχεις το καλο το αμαξακι το σωμα το καλο αυτα κοιτανε πιο πολυ
 

no_more_hair

New Member
Παλιά ήμουν παχύς με μαλλιά. Έριχνα γκομενες εύκολα. Όλοι έλεγαν γιατί να είναι μαζί μου αυτές που είχα. Αδυνατισα, έγινα nw 3 v και πολλές νομίζω με αποφεύγουν λόγω ξυρισμενου κεφαλιού. Δεν ξέρω ρε σεις, νομίζω το μαλλί παίζει σημαντικό ρόλο. Μπορεί να κάνω και λάθος.

Δεν κανεις λαθος! Παιζει πολυ μεγαλο ρολο το μαλλι. Η φαλακρα σου προσθετει χρονια και σε ριχνει πολλες βαθμιδες, απο αποψη εξωτερικης εμφανισης. Γι αυτο και οι αλλες σε αποφευγουν. Το θεμα ειναι να βρεθει επιτελους θεραπεια. Κουρασε πολυ τοσα χρονια το ιδιο σκηνικο.
 

aeratos28

Just aeratos
Τι συγκρισεις ειναι αυτες ρε φιλε που κανεις?μιλαμε απορω που ψαχνεται ορισμενοι να βρειτε μια περιπτωση και να την κανετε σημαια..αυτο που δειχνεις ειναι μια,αναμεσα σε 1000 περιπτωσεις..και επειδη υπαρχει αυτη η μια,την αναφερετε συνεχως λες και ειναι ο κανονας..η εξερεση ειναι φιλε.!οχι ο κανονας..και επειδη η δρουζα ειναι απο την περιοχη μου και ειχε γινει πολυ σουσουρο τοτε ,ο οικονομου την εκανε σκουπιδι συνεχως και μπροστα σε κοσμο,κερατο φουλ και αλλα πολλα και διαφορα..τη δρουζα ευκολα τη λες γκομενα με ψυχολογικα.βρεθηκε ο σαπιος της ειπε καμια καλη κουβεντα ,ηταν στην κοσμαρα της αυτη με τα ψυχολογικα και εκατσε του τροφαντου..οσο για καραφλα που λες τον λαλα,ε νομιζω υπερβαλεις..μπορει λιγακι να ειναι αραιωμενος πισω,αλλα καραφλα δεν τον λες..σχεδον δεν φαινεται τιποτα..και ειδικα το μπροστα μερος του hairline κτλ ειναι παρα πολυ καλα..οταν μιλαμε για καραφλα,μιλαμε να εχεις γινει κανα norwood 4 και να πηγαινεις προς τσακωνας..
drouza3.jpg


Ο Λαλας ειναι χοντρος, κοντος εχει ΚΑΙ καραφλα. Δεν φαινεται στην εικονα.

Ο Οικονομου με τον οποιο τα ειχε η Δρουζα, ηταν
-πιο ωραιος
-πιο νεος
-ειχε μαλλι δεκαπενταχρονου
-πολυ ψηλος(πιο πολυ δεν παει, 2.08cm)
-γυμνασμενος
-ειχε πολυ περισσοτερα λεφτα απο τον Λαλα.
-και ηταν διασημος.
oikonomou-new.jpg
 

vag25

Well-Known Member
lalas1.jpg

Δεν τον λες λιγο αραιωμενο. Μια γραμμουλα μπροστα εχει μεινει μονο.

Δεν ειναι η μια περιπτωση, αλλα ο κανονας που λεει οτι δεν παιζει ρολο το μαλλι.
Σημερα εξω ειδα αρκετα Nw5,6 με πολυ καλυτερες απο την Δρουζα. Μονο εγω τα βλεπω?
Απο εκει που πηγα να παρω τα γλυκα για την επισκεψη(ηταν ενας τυπος με κακη εμφανιση αντικειμενικα και λιγες τριχες στο NW7 και ηταν με την εγγυο ομορφουλα γυναικα του) μεχρι στην βολτα στην πλατεια. Γεματο καραφλες με πιπινακια.
 
Μπλουζα