Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

aeratos28

Just aeratos
ρε vag25 τι μου λες τώρα?ότι να ναι.!άρα η κόρη του φίλου του tasos33 είναι και αυτή ρατσιστρια που τον χωρησε και δεν έπρεπε και να διαβάσει βιβλία ψυχολογίας και αυτή??χάνουμε την μπάλα εδώ πέρα.!όσο για το πρόβλημα που αναφέρει του πατέρα σου,αν είναι υγείας περαστικά του ,μην λες για προβληματα του που τα βάζεις ποιο πάνω από το να ήταν gay.. άλλο το ένα άλλο το άλλο.εμένα έχει πεθάνει 2 χρόνια τώρα.αν ήταν να γύριζε πίσω σαν gay θα προτιμούσα να παρέμενε νεκρός και να τον θυμάμαι όπως ήταν..ελπίζω να με έπιασε τι λέω και ας το λύξουμε εδώ γιατί καταντάει μακάβριο..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Ευκολα το πιο γελοιο νημα στο φορουμ αυτη στιγμη. Αν τα παιδια τρολαρουν κομπλε, αν οχι, εμετος απο τα ματια
 

vag25

Well-Known Member
Τι σχεση εχει αυτο που λεω με την κορη? Η κορη ηθελε συντροφο οχι φιλο και καλα εκανε και χωρισε.

μην λες για προβληματα του που τα βάζεις ποιο πάνω από το να ήταν gay.. άλλο το ένα άλλο το άλλο.εμένα έχει πεθάνει 2 χρόνια τώρα.αν ήταν να γύριζε πίσω σαν gay θα προτιμούσα να παρέμενε νεκρός και να τον θυμάμαι όπως ήταν..ελπίζω να με έπιασε τι λέω και ας το λύξουμε εδώ γιατί καταντάει μακάβριο..

αδυναμος, ανασφαλης, ρατσιστης-ομοφοβικος ηταν με αποτελεσμα να γαμησει ολη την οικογενεια μεχρι να συνελθει με τα ψυχολογικα του...
Μακαρι να ηταν gay...

Τελoς παντων μετα το σχολιο σου δεν εχω να πω κατι αλλο. Εχουμε τεραστια διαφορα αποψεων και νοοτροποιας.
παμε παρακατω.
 

nostimos

New Member
ας σβησει κάποιος mod τα σχόλια γιατί ξέφυγε η κατάσταση. Εγώ είπα απλά ότι δύο ηθοποιοί είναι ωραίοι άνδρες που το πιστεύω. Τώρα τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του, δικό του θέμα.
 

aeratos28

Just aeratos
όντως.τεραστια διάφορα έχουμε.τι να πω .!ευχεσαι κιόλας να ήταν gay.!σε φάση αν ήταν gay δεν θα είχε γ@μησει τη οικογένεια.!τό ότι ήταν ομοφοβικό και ρατσιστής χάλασε ότι χάλασε την οικογένεια σας.δικό σου θέμα.!πραγματικό σταματάω κάθε κουβέντα.μην συνεχίσεις καν φίλε please
 

tasos33

Well-Known Member
Ρε παιδιά το νήμα είναι ....τριχόπτωση και γυναίκες ....οποίος θέλει και δικαίωμα του μπορεί να ανοίξει νήμα ...τριχόπτωση καο αντρες...και να γράφει εκει ,εγώ που έχω απο αποψη για τις γυναίκες θα γράφω εδώ ο χψ νόστιμος ΑΣ γράφει στο άλλο νήμα, δεν έναι κακό....είπαμε εδώ διαβάζουν όσοι ενδιαφερονται για γυναίκες
 

Adriano

Well-Known Member
ρε πας καλά?θα μας τρελανεις τελείως?μαζέψου λίγο..καραφλοsite είναι όχι gaysite..άντε να πούμε ένας ένας ..δεν μας ενδιαφέρει τι και ποιος σε ερεθίζει αγορινα μου..ρε με τον κάθε λακαμα εδώ πέρα..κοίτα μην στείλεις μήνυμα σαν απάντηση καν..είμαι ρατσιστής ομοφοβικος να ξέρεις και αντιδρώ πολύ άσχημα.
Mods. Έλεος. Πραγματικά. Και τι είναι το τελευταίο που λες; Απειλείς; Για μαζέψου. Και για να σε προλάβω δεν είμαι gay. Αλλά δεν γίνεται να μπαίνεις και να γαμάς κάθε νήμα. Πόσο βλακεία θα αντέξουμε από σένα;
 

Adriano

Well-Known Member
Φίλε καλά έκανες και γράφτηκες στο forum. Αλλά όταν πας πχ σε ένα σπίτι δεν μπορείς να μιλάς όπως θες. Έτσι και στο forum δεν κάνουμε ότι γουστάρουμε. Υπάρχουν κανόνες. Έχουμε δημοκρατία ακόμα , αλλά στην δημοκρατία κανείς δεν μπορεί να κάνει ότι γουστάρει. Η άποψη σου είναι σεβαστή και δεν νομίζω ότι μπορεί να την κρίνει κανείς. Αλλά το τι θα πεις έχει και τον παράγοντα του τρόπου που θα το πεις. Εγώ για αυτό δεν ασχολούμαι με τον καθένα. Γιατί και μαλακία να πει τουλάχιστον δεν προκαλεί. Αλλά εσύ ρε αεράτε με όλο το θάρρος το έχεις παρακάνει. Και στο λέω με ειλικρίνεια. Μπαίνεις πάντα με εμπρηστικό λόγο. Και τώρα όσον αφορά τα παραπάνω δεν νομίζω ότι το γυρνάς στη πλάκα. Νομίζω ότι είναι όντως οι απόψεις σου για τους gay. Απλά νομίζω ότι κρύβετε (πολλοί όχι μόνο εσύ) κάτω από τον μανδύα της πλάκας την άποψή σας για τους gay και ίσως και την ομοφοβία σας. Καλά κάνετε αποψή σας είναι. Μόνο που οι gay πλέον είναι σημαντικό κομμάτι της κοινωνίας, με κατοχυρωμένα δικαιώματα και κάθε επίθεση εις βάρος τους πλέον, έχει και νομικές συνέπειες.
 

aeratos28

Just aeratos
εγώ φίλε adriano πάντα απανταω εμπρηστικά όπως λες ,αλλά όπως είπα απανταω,σε θέματα εμπρηστικά..όταν ο καθένας λέει ότι θέλει εδώ μέσα χωρίς κριτική ,πχ ο hijikos ανήκε θέμα ελληνικές κλινικές = μπακάλικα ,ενώ υπαρχουν παιδιά που έκαναν επέμβαση εδώ,προγραματιζω να κάνω και εγώ εδώ κάποια στιγμή και πιθανόν και άλλοι και έχουμε τέτοια νήματα εδω είναι σαν να σου λέει ρε φίλε πας σε μπακαληδες κτλ.όταν δεν γίνεται κριτική σε ένα τέτοιο νήμα ,εγώ δεν μπορώ ρε μαν να μην απαντήσω..προσωπικά εγώ.και δεν έχει να κάνει με το θέμα Ελλαδα ..και με γιατρούς εξωτερικού θα το έκανα αμέσως.θα υποστηριζα..και πόσοι άλλοι δεν μιλάνε έτσι.?αν νομίζεις ότι αυτό δεν είναι προκλητικό οκ.!εγώ πολύ προσβλητικο το βλέπω όχι για τους γιατρούς.χέστηκα γι αυτούς.για τα παιδιά που έκαναν η θα κάνουν εδώ και για τον εαυτό μου το λέω.το παίρνω σαν να με λέει χαζό που θα κάνω εδώ ρε παιδί μου,γιατί εδώ δεν κάνουν τίποτα,μόνο έξω είναι οι καλοί.άν δεις πόσα μηνυματα τέτοια έχουν γραφτεί,θα δεις εκεί πάντα τις εμπρηστικές μου απαντήσεις και πουθενά αλλού.αυτο το κατοχυρωμένα δικαιώματα για τους gay οκ,έχουν,αλλά έχουν και υποχρεώσεις,που δεν τις αναφέρει ποτέ κανένας..καποιοι εχουν αντιθετη αποψη και οφειλουν να την σεβαστουν..εγω που εχω αντιθετη άποψη δηλαδη ειμαι σκουπιδι οπως ειπε ο sinsemillagr??δηλαδη αυτη η απαντηση δεν ειναι εμπρηστικη??χωρις να τον βρισω καν..ας κάνουν ότι θέλουν δεν με ενδιαφέρει.άλλα όταν συζητάμε για γυναίκες και μαλλιά ας απαντανε αυτοί που τους ενδιαφέρουν οι γυναίκες..gay και gayfriends δεν έχουν νομίζω λόγο σε αυτό.ας ανήξουν νήμα τριχόπτωση και άντρες και τελειωσε.το απαγόρευσε κανείς?εγώ ενοχλουμε να βλέπω αυτό που έγραψε ο nostimos..το να μη το δεχετε κανείς και να με βρίζει τι είναι?δεν έχω δικαιώματα εγώ?όπως και άλλοι?καταλαβες φίλε adriano?sorry για το σεντονι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Οι gay δεν είναι πολλοί ελαχιστοι ειανι στο σύνολο του πληθυσμού αλλά επειδή όλη μερα τους προβάλλουν νομίζουμε οτι είναι πολλοι,τους βλέπουμε να χαριτομενιζουν στα πρωινά στα μεσημέρια να κ στα βραδυνα, είναι τα πρότυπα που προβάλλουν όλη μέρα,οι λόγοι άγνωστοι, γιατί δε βάζουν δέκα αρσενικά και βάζουν όλες τις φρουφρουδες ποτέ δε το κατάλαβα, ο καθείς βέβαια έχει δικαίωμα να κανει με τον ποπο του οτι θέλει κ αυτό το σέβομαι απόλυτα,αλλά αυτό να θέλουν να μου το περάσουν οτι είναι κ φυσιολογικό και οτι πρεπει να τους βλέπω να φιλιούνται και να βάζουν το δάχτυλο στο ποπουδακι στα gay parade με τα στριγκακια τους σε δημοσια θεα και να μου το επιβάλλουν κιόλας να το δω για να το χωνεψω παει πολύ,μου χαλάει την αισθητική όπως και μια γυναικα που κυκλοφορεί ξεβρακωτη είναι και αυτό απαράδεκτο κατ εμε, ναι λοιπον κ γω θα ήμουν δυστυχισμένος πατέρας αν το παιδι μου έβγαινε τοιούτος γιατί τον θέλω επιβήτορα,ειτε μας αρέσει ειτε όχι η ελληνική κοινωνία σε πολύ υψηλό ποσοστο θεωρεί τους gay ανωμαλία και ντροπή,καλός κακώς έτσι είναι,τι να κάνουμε να εκτελέσουμε το 80% της ελληνικής κοινωνιας επειδή έχει αλλη άποψη απο τα κανάλια και απο την show bizzzz...γιατί αμα εξαιρέσουμε καποιες λίγες περιπτωσεις οι περισσοτεροι το κανουν και λίγο απο μόδα
 

nostimos

New Member
εχω τρεις φιλες τραβεστί, τη Τζέσικα, τη Σαμάνθα και την Γαβριέλα. Να ξέρετε πόσοι και πόσοι που βρίζουν τους gay σαν εσάς, παρακαλάνε να βγουν μαζί τους στα μουλωχτά! Βάζω στίχημα ότι και εσάς δεν θα σας χαλούσε.
 

tol

Well-Known Member
Nostime, μπορεις να μας λυσεις μια απορια: γιατι γραφτηκες στο συγκεκριμενο forum; Για να προκαλεις με τις εξηζητημενες και αιρετικες αποψεις σου (οι οποιες παρεμπιπτοντως ειναι τις περισσοτερες φορες ασχετες με την τριχοπτωση και τις μεταμοσχευσεις); Αν ο μοναδικος σκοπος σου ειναι αυτος, δε χρειαζομαστε τετοια μελη στο forum. Ακομη και εγω, λατρης της μετριοπαθειας και της συγκαταβατικοτητας, "βγαινω απο τα ρουχα μου" διαβαζοντας τις ασυναρτησιες που γραφεις. Αρνητικα σχολια για πολλες μεταμοσχευσεις παιδιων (χωρις καμια επιχειρηματολογια) και δηλωσεις σεξουαλικων προτιμησεων που προκαλουν αηδια. Αυτα ειναι ολα οσα εχεις προσφερει στο forum αυτες τις λιγες ημερες που εχεις γραφτει. Επειδη ειναι καλοκαιρι, δε μαζευεις τα κουβαδακια σου και να πας σε αλλη παραλια;
 

pithikas

Well-Known Member
εχω τρεις φιλες τραβεστί, τη Τζέσικα, τη Σαμάνθα και την Γαβριέλα. Να ξέρετε πόσοι και πόσοι που βρίζουν τους gay σαν εσάς, παρακαλάνε να βγουν μαζί τους στα μουλωχτά! Βάζω στίχημα ότι και εσάς δεν θα σας χαλούσε.
Εμένα με χαλάνε...Nόστιμε πήγα να σε προστατέψω αλλά δεν είχα καταλάβει ότι μπήκες για να προκαλέσεις. Κάνε παρέα με τα τραβέλια και σπάσε όντως.
 

nostimos

New Member
Παιδιά είστε επιθετικοί απέναντι μου. Είπα την γνώμη μου για κάποιες παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων και έκανα λίγο καλαμπούρι περί σεξ. Ας είναι. Θα σας απαλλάξω από την παρουσία μου από αυτην την στιγμή. Καλή συνέχεια σε όλους ;)
 
Μπλουζα