Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

nucky

Active Member
Ξέρεις πόσες χιλιάδες καραφλων δεν ξέρουν καν οτι υπάρχει το φόρουμ; Αλλιώς θα υπήρχε Μπέργκμαν και μεξης και αμπούλες της τσουτσας;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
κατι κανεις λαθος τοτε δεν ειναι η καραφλα, αλλα τα εχουμε ξαναπει αυτα και θα λεμε τα ιδια.

εμενα η σοφια μου βγηκε αλλιως.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Παιδια, ξεχνατε οτι εχει σημασια το μεγεθος... της καραφλας εννοω ε! ;)

Το ιδιο ειναι να σαι norwood 3 με το να σαι norwood 7? Η αραιωση προσδιδει και μια καποια γοητεια, αυτο δεν ειναι τοσο ηλιθιο. Το θεμα ειναι ποσο εχεις αραιωσει. Γενικα τα μαλλια στο μπροστινο μερος του κεφαλιου καθοριζουν την ομορφια του καθε προσωπου, οχι τοσο τα πισω. Οι γυναικες/κοπελες μπορουν να συγχωρησουν την καραφλα πιστευω στο πισω μερος σ ενα βαθμο παντα.
 

vag25

Well-Known Member
Φρεσκο σκηνικο.

Καφες με φιλη χθες..

Σκαει αντρας και γυναικα και καθονται κοντα μας. Εμενα μου αρεσει αυτη,την βρισκω ωραια, ο τυπος ξυρισμενο κεφαλι NW5 το λιγοτερο. Φαινεται οτι ειναι πρωτο-δευτερο ραντεβου και φαινεται οτι τον γουσταρει.

Διαλογος με φιλη γιατι ετσι και αλλιως συζηταγαμε για τα γκομενικα μας:

Εγω: Mου αρεσει αυτη
Φιλη: Μπα ουτε καν, αυτος ειναι πιο ωραιος απο αυτη, μπορει να βρει και καλυτερη.
Εγω(trollακι εδω): Τι λες μωρε εχεις δει την καραφλα του;
Φιλη: Ε και? Ειναι πιο ωραιος απο αυτην τον κοιταζα και πριν κατσουν. Αυτη δεν μου αρεσει.
Εγω: τελικα εχετε η δεν εχετε θεμα με την καραφλα;
Φιλη: εγω εχω βγει με πολλους καραφλους μεχρι σημερα(27 ειναι).
Εγω: Γενικα ομως δεν εχετε θεμα?
Φιλη: Δεν μου εχει πει ποτε φιλη μου οτι κοιταζει καραφλα σε αντρα, ξεκολλα!.

Μιλαμε για κοπελα που εχει σπουδαζει πολυ καλη σχολη με 3 μεταπτυχιακα και ειναι πολυ κοινωνικη. Ξερεις πολλε κοπελες, μα παρα πολλες.

Μονο σε μενα εχει γνωριζει καμια 10αρια.

PS. Το δικο μου θεμα δεν το βλεπει καν. Πιστευει οτι ειμαι τρελος...
PS2. Φυσικα εγω την εβλεπα πολυ πιο ομορφη εκεινη την κοπελα στο διπλανο τραπζει, γιατι εκτος απο το οτι μου αρεσε εχω ακομα απο μικροβιο και το παραμυθι στο κεφαλι μου οτι η καραφλα μετραει. Οποτε τον κατεβαζα πολυ τον ανθρωπο.

Που θα παει θα καθαρισω.
 

Serifis

Active Member
Φρεσκο σκηνικο.

Καφες με φιλη χθες..

Σκαει αντρας και γυναικα και καθονται κοντα μας. Εμενα μου αρεσει αυτη,την βρισκω ωραια, ο τυπος ξυρισμενο κεφαλι NW5 το λιγοτερο. Φαινεται οτι ειναι πρωτο-δευτερο ραντεβου και φαινεται οτι τον γουσταρει.

Διαλογος με φιλη γιατι ετσι και αλλιως συζηταγαμε για τα γκομενικα μας:

Εγω: Mου αρεσει αυτη
Φιλη: Μπα ουτε καν, αυτος ειναι πιο ωραιος απο αυτη, μπορει να βρει και καλυτερη.
Εγω(trollακι εδω): Τι λες μωρε εχεις δει την καραφλα του;
Φιλη: Ε και? Ειναι πιο ωραιος απο αυτην τον κοιταζα και πριν κατσουν. Αυτη δεν μου αρεσει.
Εγω: τελικα εχετε η δεν εχετε θεμα με την καραφλα;
Φιλη: εγω εχω βγει με πολλους καραφλους μεχρι σημερα(27 ειναι).
Εγω: Γενικα ομως δεν εχετε θεμα?
Φιλη: Δεν μου εχει πει ποτε φιλη μου οτι κοιταζει καραφλα σε αντρα, ξεκολλα!.

Μιλαμε για κοπελα που εχει σπουδαζει πολυ καλη σχολη με 3 μεταπτυχιακα και ειναι πολυ κοινωνικη. Ξερεις πολλε κοπελες, μα παρα πολλες.

Μονο σε μενα εχει γνωριζει καμια 10αρια.

PS. Το δικο μου θεμα δεν το βλεπει καν. Πιστευει οτι ειμαι τρελος...
PS2. Φυσικα εγω την εβλεπα πολυ πιο ομορφη εκεινη την κοπελα στο διπλανο τραπζει, γιατι εκτος απο το οτι μου αρεσε εχω ακομα απο μικροβιο και το παραμυθι στο κεφαλι μου οτι η καραφλα μετραει. Οποτε τον κατεβαζα πολυ τον ανθρωπο.

Που θα παει θα καθαρισω.
Φρεσκο σκηνικο.

Καφες με φιλη χθες..

Σκαει αντρας και γυναικα και καθονται κοντα μας. Εμενα μου αρεσει αυτη,την βρισκω ωραια, ο τυπος ξυρισμενο κεφαλι NW5 το λιγοτερο. Φαινεται οτι ειναι πρωτο-δευτερο ραντεβου και φαινεται οτι τον γουσταρει.

Διαλογος με φιλη γιατι ετσι και αλλιως συζηταγαμε για τα γκομενικα μας:

Εγω: Mου αρεσει αυτη
Φιλη: Μπα ουτε καν, αυτος ειναι πιο ωραιος απο αυτη, μπορει να βρει και καλυτερη.
Εγω(trollακι εδω): Τι λες μωρε εχεις δει την καραφλα του;
Φιλη: Ε και? Ειναι πιο ωραιος απο αυτην τον κοιταζα και πριν κατσουν. Αυτη δεν μου αρεσει.
Εγω: τελικα εχετε η δεν εχετε θεμα με την καραφλα;
Φιλη: εγω εχω βγει με πολλους καραφλους μεχρι σημερα(27 ειναι).
Εγω: Γενικα ομως δεν εχετε θεμα?
Φιλη: Δεν μου εχει πει ποτε φιλη μου οτι κοιταζει καραφλα σε αντρα, ξεκολλα!.

Μιλαμε για κοπελα που εχει σπουδαζει πολυ καλη σχολη με 3 μεταπτυχιακα και ειναι πολυ κοινωνικη. Ξερεις πολλε κοπελες, μα παρα πολλες.

Μονο σε μενα εχει γνωριζει καμια 10αρια.

PS. Το δικο μου θεμα δεν το βλεπει καν. Πιστευει οτι ειμαι τρελος...
PS2. Φυσικα εγω την εβλεπα πολυ πιο ομορφη εκεινη την κοπελα στο διπλανο τραπζει, γιατι εκτος απο το οτι μου αρεσε εχω ακομα απο μικροβιο και το παραμυθι στο κεφαλι μου οτι η καραφλα μετραει. Οποτε τον κατεβαζα πολυ τον ανθρωπο.

Που θα παει θα καθαρισω.


Hot bald prisoner agrees.
 

Συνημμένα

  • 56e173b4c36188e2278b45a5.jpg
    56e173b4c36188e2278b45a5.jpg
    64.1 KB · Προβολές: 26

mikegad

Well-Known Member
Ξυρισμενα τα χει αυτος
δεν γυαλιζει μαυριζει:D
Το προβλημα του ειναι ελαχιστο
 

mikegad

Well-Known Member
Πως ειναι γενικα δεν ξερω αλλα στην φωτο αυτη φαινεται μια χαρα.
Κατα τη γνωμη μου το νοργουντ 2 δεν ειναι καν προβλημα....ισα ισα στις πιο πολλες περιπτωσεις δινει και γοητεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
Γιατι μπερδευετε τις τριχες με τις γυναικες ρε παιδες
Αλλο το ενα αλλο το αλλο.Το θεμα μαλλι,για τους περισσοτερους αντρες οπως κ για μενα,ειναι θεμα αυτοεκτιμησης.Κ η καλυτερη γκομενα να με γουσταρει,κ ο τελευταιος αντρας στον κοσμο να ημουν,θα με εννοιαζαν τα μαλλια μου,κ γενικα η εμφανιση μου.
Το βασικοτερο ειναι να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου.
 

tasos33

Well-Known Member
Λοιπον παίδες, να σας πω κ γω τι μετράει σαν μεγαλο παιδι που είμαι,ανηφορίζοντας για τα 40, και έχοντας αρκετή εμπειρία πλεον μια και αλλαζω τις γυναίκες κάθε τρίμηνο περιπου τα τελευταια χρονια με μέσο ορο ηλικιας τα 28
Αυτό που θέλουν οι γυναίκες είναι...
Οσον αφορα την εξωτερική εμφάνιση
1.να είσαι καλοντυμενος και δεν εννοώ να κυκλοφορεις με κουστούμι αλλά να εχεις ενα στυλ γενικοτερα
2.να εχεις ωραίο σωματότυπο και να είσαι λίγο fitness η και περισσότερο αλλά χωρίς υπερβολές
3. Να είσαι περιποιημενος πχ αν έχεις
γένεια να είναι και να φαίνονται καθαρά,να μη πετάνε τρίχες απο τη μύτη και τα αυτιά, να μην ξυριζεται τα βυζγια σας αλλά μονο τ αρχίδια σας,κτλ
4.ΜΑΛΛΙΑ.

ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ..
1.να έχουμε τρόπους ,οι περισσοτεροι που βλέπω σήμερα ανεξαρτήτως ηλικιας είναι Λιγουρία και πεφτουλες καο οι γυναίκες τους μυριζονται απο χιλιομετρα
2.να είμαστε ευγενικοί χωρίς να μας πέφτουν τα σάλια.
3.να είμαστε αρσενικά διότι αυτά σήμερα σπανίζουν


Και τέλος το σημαντικότερο ολων είναι το εργαλείο στο παντελονι και πως το χρησιμοποιούμε..

Εκεί έχω καταλήξει μετα απο πολύ σκέψη και καταγραφωντας τις εμπειρίες μου,σαφως και το μαλλί παιζει ρολο σημαντικό αλλά για εμας ,για τις γυναίκες όχι,πολλές που είχα τα είχαν κ με καραφλους, ρωταγα γιατί με έκαιγε χαχαχαχ αν και εγώ βάζω τοππικ και αυτές νομίζουν οτι είμαι μαλλιας,

.....ΠΗΔΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕΕΕΕΕ....
 

vag25

Well-Known Member
Bαγγελη μας φτιάχνεις άσχημα με τα σκηνικά που περιγράφεις.:D
Πιθηκα ειναι πραγματικα ο κανονας εκει εξω.
Δεν πουλαω τιποτα ειμαι αθωος:p. Απλα περιγραφω τις δικες μου εστω εμπειριες.

Σεριφης
Παντως δεν εδειχνε ετσι και εκει ηταν το παραξενο. :p

Γιατι μπερδευετε τις τριχες με τις γυναικες ρε παιδες
Αλλο το ενα αλλο το αλλο.Το θεμα μαλλι,για τους περισσοτερους αντρες οπως κ για μενα,ειναι θεμα αυτοεκτιμησης.Κ η καλυτερη γκομενα να με γουσταρει,κ ο τελευταιος αντρας στον κοσμο να ημουν,θα με εννοιαζαν τα μαλλια μου,κ γενικα η εμφανιση μου.
Το βασικοτερο ειναι να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου.

Συμφωνω μαζι σου τερμα, αλλα εδω μιλαμε για γυναικες. Σε αυτο το νημα.
 

aeratos28

Just aeratos
σ'ωραίος ρε tasos33..ωραίο το μήνυμα σου και συμφωνω με ότι έγραψε διότι τα πιστεύω και εγώ απολυτα όλα αυτά, χωρίς την εμπειρία μεν τη δική σου ίσως και λόγο ηλικίας αλλά ίσως και χαρακτήρα..δεν παίζει να μπορεί κάποιος να συμπληρώσει κάτι άλλο..!;)
 

FreeThinker

Well-Known Member
Χαιρω πολυ ρε τασο, προφανεστατα ειναι αυτα που ειπες... να μην ειμαστε βρωμιαριδες και να ειμαστε ευγενικοι.

Αν εχεις αραιωση τυπου Statham ή Τζουντ Λο, και δεν εισαι ο Statham ή ο Τζουντ Λο, τα πραγαμτα ειναι δυσκολα. Εκει χανεις αρκετους ποντους και χρειαζεσαι πολυ στυλ για να το υπερκαλυψεις. Αν εχεις αραιωση norwood 3 αντε 4 τα πραγματα ειναι πιο καλα, οι γκομενες δεν δινουν τοση σημασια, μπορει να μη σε θεωρουν καν καραφλα
 

vag25

Well-Known Member
Και οι 2, ειδικα o statham με μαλλι θα ηταν το ιδιο τραγικος. Δεν τον θεωρω ωραιο.
Το ιδιο και τον Tζουντ λο(σε πολυ καλυτερη μοιρα βεβαια).

Θελω να καταλήξω στο οτι εξαρταται απο το πως βλεπει ο καθενας τους αλλους. Εχουμε πολυ διαφορετικη ματια. Το ιδιο ισχυει και για τις γυναικες. Σε αλλες αρεσει πολυ ο statham αλλες τον θεωρουν τερας οπως εγω.
Σε αλλες αρεσεις εσυ freethinker περισσοτερο απο τον statham.

Για μενα ξυρισμενο κεφαλι πηγαινε και πηγαινει στοn bruce willis. στον zidane, στον λιουμπεργκ και οχι σε αυτους που αναφερεις.
 

tasos33

Well-Known Member
Χαιρω πολυ ρε τασο, προφανεστατα ειναι αυτα που ειπες... να μην ειμαστε βρωμιαριδες και να ειμαστε ευγενικοι.

Αν εχεις αραιωση τυπου Statham ή Τζουντ Λο, και δεν εισαι ο Statham ή ο Τζουντ Λο, τα πραγαμτα ειναι δυσκολα. Εκει χανεις αρκετους ποντους και χρειαζεσαι πολυ στυλ για να το υπερκαλυψεις. Αν εχεις αραιωση norwood 3 αντε 4 τα πραγματα ειναι πιο καλα, οι γκομενες δεν δινουν τοση σημασια, μπορει να μη σε θεωρουν καν καραφλα

δε με πιανεις εκ βαθεων, εγραψα τι βλεπουν οι γυναικες σε σενα οχι εσυ σε εσενα, το οτι εμεις δινουμε την δεουσα σημασια στο θεμα τριχα δε σημαινει πως οι γυναικες το εχουν πρωτο θεμα
βεβαια υπαρχει και ενα ποσοστο μικρο που δεν θελουν καραφλους οπως και εσυ μπορει να μην θες τις κοντες, ο μεσος ορος ομως και παραπανω των γυναικων δεν την χαλαει
ακομα και καραφλος αν εισαι με κεφαλι ξουρα αν εχεις ομορφο προσωπο και μπορεις και συνδυαζεις και τα παραπανω θα εχεις ομορφα και πολλα γυναικακια, τωρα αν εισαι κουασιμοδος και σαλιας και 100grafts/ cm με ραστα αλα μαρλει να εχεις τοτε ελπιδα καμια.....
και μια και ανφερεις τον στειθαμ, φιλη μου υπερτουμπανο που αν την δεις μενεις με το στομα ανοιχτο βλεπει τον στειθαμ και να μη σου πω τι παθαινει γιατι μας διαβαζουν κ μικρα παιδια
,εγω πριν δεκα χρονια με ετρωγε το αγχος για το θεμα και μετραγα τις τριχες σαν χαζος και τι κερδισα τιποτα, μεγαλωνοντας ομως ειδα την κατασταση με αλλο ματι, οχι πως δεν με καιει βεβαια, δε λεω αυτο, με καιειιιιι ,το παραμερισα ομως τα τελευταια χρονια και στο θεμα γυναικα εχω ανεβει κατακορυφα και εχω σχεδον οποια θελω τρομαρα μου χαχαχχα
...



δε θελει κ πολυ φιλοσοφια, βαλε την μινοξ, βαλε τα λαδια η οτι αλλο βαζεις βαλε κ λιγο τοπικ αν σε ενοχλει τοσο
σταματα να πολυμιλας και βγες εξω και παιξε μπαλλα, γιατι περνανε τα χρονια μαγκες σαν νερο, οσο εσυ καθεσαι και το φιλοσοφεις και σκεφτεσαι αν παει το καραφλο σταιλ στον στειθαμ η στον τζουντ λο, ενας αλλος τυπος με αραιωση η καραφλα κυνηγαει το πιπινακι που ειδες εσυ χθες αλλα δε του μιλησες γιατι σκεφτοσουν τι θα σκεφτει αυτη για το μαλλι σου......και ο φαυλος κυκλος μεγαλωνει μεγαλωνειιιι

ταδε εφη ενας " παππους'' του φορουμ και οποιος θελει τα ακουει και οποιος δε θελει δε μακουει, οι ποιο πολλοι εδω ειναι 25 27 28 και σας τα γραφω οχι για να κανω τον εξυπνο η τον καμποοσο αλλα γιατι πριν δεκα κ περισσοτερα χρονια περνουσα ασχημα ψυχολογικα για το θεμα και σπαταλησα πολλα λεφτα και χρονο και δεν ειχα καποιον να μου τα πει τοτε, γιαυτο τωρα σασ τα λεω
 

vag25

Well-Known Member
Τασο σε 6 χρονια σε φτανω και ολο και περισσοτερο πιστευω αυτο που λες.

Το θεμα των μαλλιων εχει να κανει με εμας και το πως βλεπουμε οτι αλλαζουμε αποτομα και οχι με το πως μας βλεπουν οι γυναικες. Το μαλλι αλλαζει πιο γρηγορα απο την υπολοιπη εμφανιση μας και ειναι δυσκολο να το δεχτουμε οσο πχ μια ρυτιδα.
 

DeGarmo

New Member
και μια και ανφερεις τον στειθαμ, φιλη μου υπερτουμπανο που αν την δεις μενεις με το στομα ανοιχτο βλεπει τον στειθαμ και να μη σου πω τι παθαινει γιατι μας διαβαζουν κ μικρά παιδιά

Και μένα γνωστή μου που μάλιστα την πήρε εταιρία καλλυντικών για μοντέλο(βάζουν το πρόσωπο της στις συσκευασίες βαφών μαλλιών κτλ,τρομερό μωρό πραγματικά...)στο fb συνεχώς φωτό του Statham ανεβάζει,μέχρι και cover photo τον έχει βάλει.
 
Μπλουζα