Γνώμες, απόψεις και συμβουλές για μμ

Tsek

Well-Known Member
στην Τουρκια εχω την εντυπωση οτι δουλευουν πολυ καλα περιπτωσεις σαν την δικη σου αν σε παιρνει μην το πολυσκεφτεσαι
Ε, άμα έχεις την εντύπωση δεν το συζητάμε, να κλείσει εισητήρια άμεσα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Eltherion

Member
Καλησπέρα σε όλους,

Κουρεύτηκα και έβγαλα νέες φωτογραφίες από τη δότρια. Υπόψη ότι κουρεύτηκα με μηχανή στη 2η σκάλα.
Αυτο π λέγαμε στην αρχή ισχύει...η αραίωση εχει φτάσει στην δοτρια κ σίγουρα αυτο θα είναι ένα θέμα για σένα...σ είπανε οι κλινικές ότι η δοτρια σ μπορεί να δώσει 7κ Γκραφτ?μ φαίνονται παρά πολλά,δεν ξέρω τ υπόλοιπα παιδιά τι πιστεύουν,πάντως γνώμη μ το 7κ γκραφτ είναι υπερβολη
 

koumparos

Well-Known Member
Γιαυτο πρεπει να παει και σε αλλους γιατρους να σιγουρευτει για τη δοτρια.Εγω στη θεση του θα παιρναγα οπωςδηποτε cons με ερντο η λορετζο και μετα θα αποφασιζα.Η δοτρια φενεται μετρια.
 

pfpf

New Member
Γιαυτο πρεπει να παει και σε αλλους γιατρους να σιγουρευτει για τη δοτρια.Εγω στη θεση του θα παιρναγα οπωςδηποτε cons με ερντο η λορετζο και μετα θα αποφασιζα.Η δοτρια φενεται μετρια.

Ποια είναι η διαδικασία για consultation με τον Lorentzo;
 

Stripar

Established Member
Του στέλνεις ένα email με τις πρόσφατες φωτογραφίες σου και ένα σύντομο ιστορικό,
και παίρνεις ημ. ραντεβού ή μπαίνεις σε σειρά προτεραιότητας.

Προσωπικά θεωρώ ότι ακόμα και για τον Loretzo είσαι δύσκολη περίπτωση...

Στην πρόσφατη φωτογραφία #12 φαίνεται ότι πηγαίνεις για NW6,
δέν νομίζω η δότριά σου να μπορεί να δώσει επαρκή αριθμό grafts
και καλύτερα μήν μπείς σε οποιαδίποτε διαδικασία πρίν σιγουρέψεις την χωριτικότητα της.

Ενα - δυό consultation με σοβαρές κλινικές θα σε βοηθήσουν στην απόφασή σου
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα