Γνωμη μια μεταμοσχευση

aeratos28

Just aeratos
μοκετα το μαλλί με μεταμόσχευση ξεχνα το..βάλε hair piece αν θες μοκετα.
ναι σε πολλους ειναι αυτο με αραιωση. το θεμα ειναι να υπαρχει καποια λυση για να ξαναγινει μοκετα το μαλλι εστω και με μεταμοσχευση. Αρκετοι δεν το κανουν για shock loss.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Για μια πολυ καλη πυκνοτητα που μπορει να πλησιασει ως ενα βαθμο τις πυκνοτητες σε μαμα μαλλια και να στεκεται καλα σε ολες τις συνθηκες αφου κανεις μια μμ και δεις τη φυτρωση που εχεις κανεις αλλη μια για πυκνωση και λεπτομερειες οπως εκανε ο cvial. Αυτο ειναι για πολυ απαιτητικους με το μαλλι. Στις περισσοτερες περιπτωσεις αν πετυχει η μμ αλλαζει αρκετα η εικονα σου και οι περισσοτεροι ειναι χαρουμενοι με αυτο. Καλες βουτιες ;)
 

Kostas99

Member
Παιδια γεια σας...
Ενα χρονο μετα ειμαι περιπου στα ιδια...λογικα θα χω χασει λιγο ακομα αλλα δεν υπαρχει καποια φοβερη διαφορα. Εχω διαβασει αρκετα εδω μεσα...πραγματικα σου ανοιγει τα ματια το φορουμ!! Νομιζω δεν θα την αποφυγω την μμ μετα τα 40 ωστε να χαρω και το οποιο αποτελεσμα στο μελλον σε " καλα " χρονια. Για φινα κτλ προβληματιζομαι θελει σοβαρη μελετη το θεμα. Δυο ερωτησεις μονο ;
1. Το Regain σε μενα θα κανει τπτ λετε? Αξιζει?
2. Η μεθοδος μμ με ρομποτικη Artas τι ειναι? Μιλησα με καποιον στο fb που ηταν κατευχαριστημενος με το αποτελεσμα...δε βλεπω πολυ διαφημιση ομως πουθενα.

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
Παιδια γεια σας...
Ενα χρονο μετα ειμαι περιπου στα ιδια...λογικα θα χω χασει λιγο ακομα αλλα δεν υπαρχει καποια φοβερη διαφορα. Εχω διαβασει αρκετα εδω μεσα...πραγματικα σου ανοιγει τα ματια το φορουμ!! Νομιζω δεν θα την αποφυγω την μμ μετα τα 40 ωστε να χαρω και το οποιο αποτελεσμα στο μελλον σε " καλα " χρονια. Για φινα κτλ προβληματιζομαι θελει σοβαρη μελετη το θεμα. Δυο ερωτησεις μονο ;
1. Το Regain σε μενα θα κανει τπτ λετε? Αξιζει?
2. Η μεθοδος μμ με ρομποτικη Artas τι ειναι? Μιλησα με καποιον στο fb που ηταν κατευχαριστημενος με το αποτελεσμα...δε βλεπω πολυ διαφημιση ομως πουθενα.

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπαρχει ρομποτ που να μπορει να κανει μεταμοσχευση και να δωσει ικανοποιητικο αποτελεσμα.
Αλλιως θα το ακουγαμε σιγουρα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tι να το κάνεις το ρομπότ όταν υπάρχει ο Αρλεκίνος Πινόκιο.:D:D:D:D



12193868_886535241443577_1198885621556402156_n.jpg
 

Kostas99

Member
Χαχαχαχα....
Ρε Δευτεριατικα γελια...
Σωραιος...μου φυγε κι η τσαντιλα που δεν εστρωνε το μαλλι στο crown.
Παντως αυτο με το Artas το βρηκα στο youtube ...υπαρχει οντως. Κανει την εξσγωγη ρομποτ. Πως και δεν το εχει αναφερει κανεις?
P.s. To Regain θα κανει τπτ ...ή μαντολες???

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Kostas99

Member
Εψαξα αλλα δε βρηκα τπτ στο forum...γιαυτο ρωτησα. Απο οτι εχω καταλαβει πια απο Ελλαδα μονο AHC & DHI υπαρχουν σαν επιλογες ( με συμπαθητικα αποτελεσματα) αλλα αν θες σοβαρο αποτελεσμα Κυπρος & Τουρκια ειναι μονοδρομος. Ισπανια δεν αναφερω γτ ο τυπος ειναι πολυ ακριβος(?) αν και μαλλον ο top παγκοσμιως.


Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μαλλον δεν ψαχνεις καλα..τo ξερουμε το artas φιλε χρονια τωρα και το εχουμε συζητησει κιολας αρκετα εδω..υπαρχουν διαφορες αναφορες σε νηματα γι αυτο..οπως επισης εχουμε συζητησει πως οσοι γιατροι το ειχαν αγορασει ,ειδικα μεγαλογιατροι στο εξωτερικο (rahal)πλεον το εχουν κανει απλα κρεμαστρα..μην εντυπωσιαζεσαι με την εικονα και γενικα με την ιδεα του ρομποτ..απλα μια εξαγωγη κανει και τιποτα αλλο..για να μην βγαζει τα ματια του ο γιατρος και τιποτα αλλο..καμια διαφορα προς το καλυτερο,δεν ειναι κατι ανωτερο..βασικα ισως και χειροτερο για λογους πολλους ,μην αναλυσουμε τωρα..παντως σαν το χερι δεν εχει να ξερεις.!;) τωρα για την μινοξιδιλη που ρωτας,απο μονη της δεν κανει απολυτως τιποτα..αν δεν συνεργαστει με φιναστεριδη κτλ κτλ,μια τρυπα στο νερο θα κανει
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν δεν εχεις βαλει ποτε μινοξιδιλη στο κεφαλι αξιζει μια δοκιμη. Θα σου δωσει καποθα αποτελεσματα.

Γιαννη 7 η ωρα το πρωι τις φωτο του β*κρη εψαχνες παλι;
Εφιαλτης σου εχει γινει. :D
 

Kostas99

Member
Αν δεν εχεις βαλει ποτε μινοξιδιλη στο κεφαλι αξιζει μια δοκιμη. Θα σου δωσει καποθα αποτελεσματα.

Γιαννη 7 η ωρα το πρωι τις φωτο του β*κρη εψαχνες παλι;
Εφιαλτης σου εχει γινει. :D
Εχει πολυ γελιο η φαση που τρολαρετε ολοι ο ενας τον αλλο αναλογως που εχετε κανει μμ

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν δεν εχεις βαλει ποτε μινοξιδιλη στο κεφαλι αξιζει μια δοκιμη. Θα σου δωσει καποθα αποτελεσματα.

Γιαννη 7 η ωρα το πρωι τις φωτο του β*κρη εψαχνες παλι;
Εφιαλτης σου εχει γινει. :D

Εγω τον γουσταρω αυτο που κανει παντως..χαχαχα ακου εκει εφιαλτης..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Νταξ ρε Δημητρη σε θιξαμε τον πνευματικο σου?

Ελα την ειπες παλι. Εγω γενικα δεν θεωρω σωστο να δημοσιοποιειται η φωτο κανενος χωρις τη συγκαταθεση του. Και το ειχα πει και στην περιπτωση του σαλονικιου.
Και εγω εχω βαλει τη φατσα μου στο φορουμ αλλα αν μου σηκωσεις καμια φωτο απο το facebook και τη μοστραρεις εδω θα ενοχληθω παρα πολυ για να μην πω τιποτα χειροτερο. Επιλεγει ο καθενας τι θελει να δειξει στο φορουμ. ;)

ΥΓ. Και εγω τον παω τον β*κρη για τη ζωη που κανει. Συμφωνουμε σε αυτο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Έχεις δίκιο για τις φώτο άλλα τις έχει δημοσια στο fb και είναι και δημόσιο άτομο της elit και σηκώνει λίγο σάτιρα.
Έξαλλου τον έβαλα με μάσκα πότε δεν θα έβαζα φάτσα του έτσι.
 

Kostas99

Member
Η φαση με τη φωτο ηταν λες και ειχε παει στο swingers party απο την ταινια Ματια Ερμητικα Κλειστα. Ο Τομ Κρουζ ελειπε απο διπλα ...χαχαχα

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Μπλουζα