Γένεια

Αντώνιος

New Member
Καλησπέρα και καλή Χρονιά να έχουμε.έγω που έχω πρόβλημα με τα γένεια τι μπορώ να κάνω;;από το λαιμό μέχρι το πηγούνι έχω τρίχες απο εκεί και πάνω μάγουλα και μουσάκι σαν αμούστακο 10χρόνο..προτείνετε κάτι αν έχετε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Orionas

Member
Δεν μπορείς να κάνεις και πολλά. Αυτό είναι το dna σου. Μη δοκιμάσεις regaine στο πρόσωπο γιατί θα κάνεις ζημιά.
Αν σου περισσεύουν λεφτά μπορείς να κάνεις εμφύτευση στα γένια ακριβώς όπως κάνουν και στο κεφάλι. Πολλοί πλαστικοί χειρουργοί κάνουν πλέον. Αλλά μάλλον αυτό θα έχει αρκετό κόστος.
 

turnfiji123

Active Member
Δεν μπορείς να κάνεις και πολλά. Αυτό είναι το dna σου. Μη δοκιμάσεις regaine στο πρόσωπο γιατί θα κάνεις ζημιά.
Αν σου περισσεύουν λεφτά μπορείς να κάνεις εμφύτευση στα γένια ακριβώς όπως κάνουν και στο κεφάλι. Πολλοί πλαστικοί χειρουργοί κάνουν πλέον. Αλλά μάλλον αυτό θα έχει αρκετό κόστος.

Τι ζημια κάνει ακριβώς? Είμαι στον 2ο μηνα με Foam και τα αποτελέσματα είναι ήδη ορατά. Εν ολίγης, ο κύκλος πρέπει να κρατα 1 χρόνο, ώστε οι νέες μικρές τρίχες να γίνουν σκληρές και σκουρόχρωμες, με αλλα λόγια από βέλους σε terminals (μόνιμες). Υπάρχουν πολλές πετυχημένες περιπτώσεις στο διαδίκτυο, αν ξέρεις συγκεκριμένα παρενέργειες (εκτος από τους συνήθεις υποπτους όπως ερεθισμός) πες μου να ξέρω. Η πλαστική και αυτή εξαρτάται από πολλά, χρώμα, πάχος τρίχας, εννοείται ότι θέλει καλο χέρι και μικρά punches και πανάκριβο αν η περιοχή που πρέπει να καλύψει είναι μεγάλη.
 
Μπλουζα