Βοήθεια για δερματολόγο

kellyna

New Member
Γεια σας παιδιά, είμαι νέα στο group, είμαι 24 ετών και παρουσιάζω κι εγώ τριχόπτωση η οποία ξεκίνησε εδώ και κάποια χρόνια. Μετά από διάφορα πέρα - δώθε σε πολλούς γιατρούς, ο τελευταίος δερματολόγος που είχα επισκεφθεί είχε κάνει λόγο για ανδρογενή αλωπεκία. Στις εξετάσεις μου, που έχω κάνει αρκετές, δε φαίνεται να είναι κάποια τιμή "περίεργη". Επειδή όμως δεν έχω βρει κανένα γιατρό που να με εμπνέει, θα ήθελα αν έχει εμπειρία κάποιος - κάποια από έναν ειδικό, στην περιοχή της Αθήνας, να μου στείλει στοιχεία με μήνυμα. Απ' ό,τι έχω καταλάβει, κανείς δεν είναι πλήρως ευχαριστημένος από τους γιατρούς, όμως θα ήθελα τουλάχιστον να βρω κάποιον που δεν θα με ξεπετάξει έξω από την πόρτα και θα μου πει δυο πράγματα... Έχω απογοητευτεί
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Στο νοσοκομείο Συγγρος υποτίθεται οτι ειναι εξειδικευμένοι στο συγκεκριμένο τομέα, αλλα κ εκει μην περιμένεις πολλά. Τα στάνταρ θα ακούσεις για αα κ θα σου δώσουν μινοξιδιλη κ σαμπουάν fungoral κτλ...
Καλο κουράγιο.
 

zaxosdogkanos

Active Member
δυστυχως δεν λεει κανενας κατι διαφορετικο.ψαξου στο φορουμ και θα βρεις πολλες διαφορετικες λυσεις που μετα αν θες συζητησε τες και με καποιο γιατρο.αν περιμενεις να μην σε ξεπεταξουν ειδικα του δημοσιου ατυχησες δυστυχως...
 

Is-mini

New Member
Θα σου πρότεινα τον γιατρο που παω κ εγω.. Τζερμιας Χριστοφορος ονομάζεται .. Ειναι ο μονος που με εβαλε να κανω τοσες πολλες εξετάσεις..
 
Μπλουζα