Απο που αγοράζουμε

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dragon

Member
Ορίονα, μόλις τώρα προσπάθησα και εγώ, αλλά στην επιλογή της χώρας δεν εμφανίζει πουθενά την Ελλάδα. Πώς έβαλες διεύθυνση;
 

Orionas

Member
Ζητώ συγγνώμη, η αγορά έγινε από εδώ
http://www.kirklandminoxidiluk.co.uk/

Μπερδεύτηκα γιατί για κάποιο περίεργο λόγο τα δύο sites είναι σχεδόν ολόϊδια και με ίδιες ακριβώς τιμές. Πιθανώς να ανήκουν στον ίδιο. Απλώς το δεύτερο πουλάει μόνο kirkland. Πάντως ήρθαν πολύ γρήγορα με απλό ταχυδρομείο.
 

Dragon

Member
Μην αγχώνεσαι ρε συ!! Σιγά!! Μόλις το δοκίμασα και έχει την Ελλάδα κανονικά. Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση και την άμεση απάντηση. Με έσωσες από το υγρό!! Είσαι θεός!!
 

giannis1991

Well-Known Member
Παρηγγειλα μινοξ απο εδω http://www.minoxidildirect.com/ ....μου ηρθαν τα κουτια της φωτο...λεω καποιο λαθος εγινε...ανοιγω ενα και ειχε μινοξ μεσα...βεβαια μου εκανε κακιστη εντυπωση οτι δεν ειχε επωνυμια κτλπ...τους στελνω μνμ οτι ελαβα αυτα τα μπουκαλακια και τους ρωτησα αν ειναι μινοξιδιλη...μου απαντησαν ενα κοφτο ναι...οταν τους εστειλα οτι και εγω που ξερω οτι ειναι η ταδε μαρκα που λαρηγγειλα και την ημερομηνια ληξης αρκεστηκαν στο να απαντησουν στο we only sell fresh...οτι ναναι....επιπλεον η συσκευασια εξω ελεγε aromatotherapy και κοστος 8 $
 

Συνημμένα

  • 20160908_134015.jpg
    20160908_134015.jpg
    888.4 KB · Προβολές: 35
  • 20160908_134001.jpg
    20160908_134001.jpg
    847.1 KB · Προβολές: 32

dimitris40

Active Member
Ζητώ συγγνώμη, η αγορά έγινε από εδώ
http://www.kirklandminoxidiluk.co.uk/

Μπερδεύτηκα γιατί για κάποιο περίεργο λόγο τα δύο sites είναι σχεδόν ολόϊδια και με ίδιες ακριβώς τιμές. Πιθανώς να ανήκουν στον ίδιο. Απλώς το δεύτερο πουλάει μόνο kirkland. Πάντως ήρθαν πολύ γρήγορα με απλό ταχυδρομείο.
Πληρωσες αντικαταβολή στο ταχυδρομείο ή έκανες κατάθεση με i banking; PayPal δεν έχω γιατί δεν την υποστηρίζει η τράπεζα μου, γι'αυτό ρωτάω.
 

mikegad

Well-Known Member
Παρηγγειλα μινοξ απο εδω http://www.minoxidildirect.com/ ....μου ηρθαν τα κουτια της φωτο...λεω καποιο λαθος εγινε...ανοιγω ενα και ειχε μινοξ μεσα...βεβαια μου εκανε κακιστη εντυπωση οτι δεν ειχε επωνυμια κτλπ...τους στελνω μνμ οτι ελαβα αυτα τα μπουκαλακια και τους ρωτησα αν ειναι μινοξιδιλη...μου απαντησαν ενα κοφτο ναι...οταν τους εστειλα οτι και εγω που ξερω οτι ειναι η ταδε μαρκα που λαρηγγειλα και την ημερομηνια ληξης αρκεστηκαν στο να απαντησουν στο we only sell fresh...οτι ναναι....επιπλεον η συσκευασια εξω ελεγε aromatotherapy και κοστος 8 $
Για το τελωνειο βαζουν αυτη την ετικετα.
Πιθανο αν βγαλεις το αυτοκολητο να υπαρχει η μαρκα απο κατω
 

Orionas

Member
Πληρωσες αντικαταβολή στο ταχυδρομείο ή έκανες κατάθεση με i banking; PayPal δεν έχω γιατί δεν την υποστηρίζει η τράπεζα μου, γι'αυτό ρωτάω.
Paypal με κάρτα alpha bank. Κανένα πρόβλημα. Επικοινώνησε με τη τράπεζά σου. Μου φαίνεται περίεργο να μην υποστηρίζει paypal.

Παρηγγειλα μινοξ απο εδω http://www.minoxidildirect.com/ ....μου ηρθαν τα κουτια της φωτο...λεω καποιο λαθος εγινε...ανοιγω ενα και ειχε μινοξ μεσα...βεβαια μου εκανε κακιστη εντυπωση οτι δεν ειχε επωνυμια κτλπ...τους στελνω μνμ οτι ελαβα αυτα τα μπουκαλακια και τους ρωτησα αν ειναι μινοξιδιλη...μου απαντησαν ενα κοφτο ναι...οταν τους εστειλα οτι και εγω που ξερω οτι ειναι η ταδε μαρκα που λαρηγγειλα και την ημερομηνια ληξης αρκεστηκαν στο να απαντησουν στο we only sell fresh...οτι ναναι....επιπλεον η συσκευασια εξω ελεγε aromatotherapy και κοστος 8 $
Από κάτω αν προσέξεις έχει κανονικά την επωνυμία της kirkland. Το αυτοκόλλητο aromatotherapy το βάζουν οι ίδιοι από πάνω για να μην το ανοίξουν στο τελωνείο. Γιατί μάλλον απαγορεύεται η αγοροπωλησία φαρμάκων από νετ. Μη μασάς. Το ίδιο είναι.
 

giannis1991

Well-Known Member
Φιλε κομπλε ειναι ερχονται και σχετικα γρηγορα αν δεν κανω λαθος μου ηρθαν σε 2 εβδομαδες νμζω και λιγοτερο...ο ιδιος ειναι απλα ειναι η αμερικανικη του εκδοση...για μενα παρε κιρκλαντ παλι το ιδιο ειναι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Orionas

Member
Όντως και εγώ αγχωνόμουν να κάνω την αλλαγή σε kirkland ότι δεν θα είναι το ίδιο αποδοτικό αλλά τελικά κομπλέ. Και μου βγαίνει κανά 20+ ευρώ λιγότερο στο 3μηνο πακέτο. Φαντάζομαι στο 6μηνο-12μηνο θα έχει ακόμα μεγαλύτερη έκπτωση.
 

karfakias

Member
ετσι για επιβεβαίωση γράφω το μήνυμα/...
μετά από τέσσερις μηνες regaine πηρα kirkland από ebay.....
πρέπει να προσέξω κάτι στην μετάβαση? (μαλλον όχι ε?)
μην κλαίμε και τους μήνες αυτούς γιατί δείχνει να τα πηγαίνει πολύ καλά ο regaine αλλα από λεφτα κλάφτα....
 
Το ίδιο πράγμα είναι απλά φτηνότερο. Καμία διαφορά.
Και εγω σκεφτομαι να χρησιμοποιησω τον αφρο γιατι εχω παθει σ.δ απο της λοσιον...ο αφρος της κιρκλαντ δεν εχει propelant οπως η λοσιον?ειναι δηλ σαν το 5% αφρου rigain?
 
επισης μηπως γνωριζεις η καποιος αλλος αν με prepaid πειραιως μπορω να παραγγειλω απο εξω?
 
Τελευταία επεξεργασία:

karfakias

Member
Εγώ με έναν λογαριασμό PayPal πλήρωσα...
Αν μπορείς που μάλλον μπορεί ς να φορτώσεις τον PayPal από prepaid είσαι κομπλέ

Στάλθηκε από το ZTE Blade L3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kavalaris

New Member
Καλησπερα παιδια.θελω να παραγγειλω το rogain foam αλλα δενβρισκω απο που! το minοxidildirect δεν στελνει Ελλαδα λογω τελωνειου, οπως και το amazon.καμια προταση???
 
Μπλουζα