Αποφαση ξυρισμα - ψαξιμο για scalp micropigmentation

dimitris50423

Well-Known Member
αν φαινεται ετσι στο βιντεο απο κοντα θα ειναι πολυ χειροτερο. εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει ουτε στο βιντεο.
ισως να ειναι λυση για καποια μεγαλα norwood με πολυ αδυναμη δοτρια. και παλι ομως για τα χρηματα που ζητανε θα προτιμουσα το ξυρισμα απλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Adriano άσε τα σχόλια περί μηδενισμού και απάντησε :ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ;;;
ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ.
ΕΣΥ;
Εγω τουλαχιστον ειμαι μηδενιστής έχοντας δοκιμάσει τα παντα...
ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΡΑΚΤΕΟΥ ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΞΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙΑ.
Στην τελική ο φιλος μας ζήτησε την γνώμη μας για το tatoo και οχι την ατομική σου αποψη για ενα μέλος του Φορουμ που τυγχάνει να ειμαι εγω ή οποιοσδηποτε άλλος.
Σημειωτέων πως εγω δεν εχω ποτε επιτεθεί σε μέλος,ουτε τσάμπα μαγκιά πουλάω.
ΥΓ: απο κατι τυπάκια σαν εσενα φθίνει το Φορουμ.δηλαδη τυπακια που αντί απλα να παραθέσουν την γνώμη τους στο θεμα αρχίζουν τις ατομικές συμπλεγματικές επιθέσεις χωρις λογο με αποτέλεσμα να αποφεύγει ο κοσμος να σπαταλάει τον χρονο του σε ανούσιες χωρις ουσία κουβέντες
Έκανα ένα χαρακτηρισμό. Δεν επιτεθηκα. Σου συστήνω να διαβάζεις πιο πολύ και να είσαι νηφάλιος όταν γράφεις. Είναι άποψη μου ότι είσαι μηδενιστής. Όταν θα απαγορευτεί να την λέω θα συμμορφωθω. Όσο για τους χαρακτηρισμούς που κάνεις απλά δεν θα απαντήσω γιατί δεν έχει κανένα νόημα να σου απαντήσω.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Παλι ομως δεν μας απάντησες αν εχεις δει απο κοντα κατι τέτοιο...
Δέχομαι την αποψη σου περί μηδενισμού.
δεξου λοιπόν τωρα και εσυ την αποψη μου πως εισαι μωροπίστευτος και σου συστήνω να εχεις εμπειρία προσωπική,να το εχεις ψάξει πριν πεις την γνώμη σου αν θες να λέγεσαι υπεύθυνος ενήλικας.
ΥΓ:νόημα δεν εχει εγω που κάθομαι και ασχολούμαι με τέτοιου είδους σχόλια και θεματα.οσο τα περι νηφαλιότητας ειναι τουλαχιστον άνανδρο και χυδαίο να επικαλείσαι κατι τέτοιο.μαλλον εχεις μάθει να σου λένε ναι σε ολα τουλαχιστον εδω μεσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

hairlosscursed

Well-Known Member
Reve:
Λογο επαγγέλματος ταξιδεύω πολυ στο εξωτερικο και εχω την πολυτέλεια και την άνεση χρονου να εχω δει αρκετά θεματα οχι μονο tatoo αλλα και γιατρους μμ.
Και σε κέντρα που κανουν τετοια πχ μιλανο κλπ,αλλα και κοσμο που εχει κανει.
Καλο θα ειναι πριν κανεις οτιδήποτε δες με τα μάτια σου απο κοντα ανθρώπους που το εχουν κανει για να εχεις ρεαλιστική εικόνα για την δίκη σου περίπτωση.
 

dimitris50423

Well-Known Member
εγω απο βιντεο που εχω δει το micropigmentation δινει καλυτερη εικονα σε σκουροχρωμες επιδερμιδες οσο πιο σκουρη η επιδερμιδα τοσο πιο φυσικο βγαινει και το αντιθετο.
εχει τυχη να δω και στο δρομο περπατωντας και εκανε μπαμ οτι ηταν αφυσικο και μαλιστα τραβουσε τα βλεματα και σε οχι εκπαιδευμενα ματια οπως τα δικα μας που εχουμε δει αρκετα κεφαλια.
νομιζω οτι θελει αρκετο ψαξιμο για το που και αν θα κανει καποιος.
οπως ειπε και ο hairlosscursed το πιο ασφαλες για καποιον θα ηταν να δει με τα ματια του καποιον απο κοντα ωστε να ξερει τι να περιμενει. ;)
 

makakas

Member
Παιδιά ξέρει κάποιος πόσο κοστίζει το proscar χωρίς συνταγή γιατρού?Στο ιντερνετ είδα πως κάνει μόνο εφτά ευρώ ισχύει?Ξεκίνησα θεραπεία με regaine 5 και θέλω να ξεκινήσω και με proscar.Το regaine το παίρνω σχεδόν λιγότερο από έναν μήνα και έχω ήδη δει καινούργιες τρίχες στους κροτάφους και στο κούτελο και μάλιστα σε σημείο που δεν είχα,ήταν σκέτο δέρμα,περίεργο,λίγες μεν αλλά καλές χαχαχα
 
Παιδιά ξέρει κάποιος πόσο κοστίζει το proscar χωρίς συνταγή γιατρού?Στο ιντερνετ είδα πως κάνει μόνο εφτά ευρώ ισχύει?Ξεκίνησα θεραπεία με regaine 5 και θέλω να ξεκινήσω και με proscar.Το regaine το παίρνω σχεδόν λιγότερο από έναν μήνα και έχω ήδη δει καινούργιες τρίχες στους κροτάφους και στο κούτελο και μάλιστα σε σημείο που δεν είχα,ήταν σκέτο δέρμα,περίεργο,λίγες μεν αλλά καλές χαχαχα
φίλε υπάρχουν ήδη τα ανάλογα νήματα που μπορείς να γράψεις σχετικά με το προσκαρ και το προπεσια και να λάβεις τις ανάλογες απαντήσεις ! απλά να μην χαλάμε άλλα νήματα. φιλικά ! εισηγηση.ξεκίνα με προπέσια!
 

makakas

Member
Το ξέρω φίλος αλλά εδώ μέσα είναι ψιλό κρανίου τόπος και επειδή καίγομαι είπα να ρωτήσω εδώ που είναι φρέσκια η συζήτηση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Reve

Active Member
Αρα αν εισαι nw5-6 πρεπει να κανεις μια μμ τουλαχιστον 5000 grafts σε ολη την περιοχη και ενδιαμεσα να κανεις καποια dots ωστε να εχεις ενα αξιοπρεπες αποτελεσμα... βεβαια το κοστος προσωπικα για μενα ειναι απαγορευτικο. Πρεπει να ανοιξω ενα νεο νημα και ισως να ξεκινησω να ψαχνομαι για μμ.. ψιλο ανθρακας ο θησαυρος του tatoo..
 
Μπλουζα