Αξιοπιστο site για spironolactone;

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

TheSunWithin

New Member
Dimit είπε:
δεν πρέπει να είναι ο ιδιος, κάποιος τρολάρει.

Δεν τρολαρω.Προσεξε γιατι σε βαθος χρονο θα αυξηθουν οι υποδοχεις ανδρογονων και οχι μονο στο κεφαλι. Για μενα για συντηρηση ξεκινα βουρτσισμα και θα δεις και επανεκφυση σε βαθος χρονου.
 

weznem

Well-Known Member
3746741 είπε:
τι λες wezmen???

το φορουμ γινεται μπ@υρδελο οταν καποιος βριζετε με καποιον αλλο με πμ???

εχω δει παμπολες φορες τους διαχειριστες να λενε πως αν θελετε να βριστειτε συνεχιστε το με πμ!


θα μας κανεις να ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε εσυ!

εχεις λαθος αντιληψη του σωστου φιλε μου..
ποιος σου ειπε οτι εχεις το δικαιωμα να προσβαλλεις των αλλων μεσω προσωπικου μηνυματος των ρωτησες και σου ειπε οτι επιθυμει κατι τετοιο?διοτι ειδαλλως δειχνεις μια φασιστικη συμπεριφορα.. εχεις την εντυπωση οτι αν για παραδειγμα ο πανος εκανε μια μηνυση τι θα ελεγες στοπ δικαστηριο?οτι τον εξύβρισα μεω προσωπικου μηνυματος και εχω το δικαιωμα να το κάνω..μηπως μαλλον εσυ δεν ξερεις τι λες και ποια ειναι τα δικαιωματα σου και οι υποχρεωσεις σου σε ενα ευνομούμενο κράτος και κατε επεκταση σε ενα φορουμ?
δηλαδη αν σε στολιζα εγω σε προσωπικα μηνυματα με την λογικη σου θα επρεπε να το ανεχεσαι? δεν θα υπηρχε διεξοδος στο προβλημα σου? οι διαχειριστες λενε αυτη την ατακα οταν κοντραριζονται και ειρωνευονται μεταξυ τους δυο η περισσοτερα μέλη.. ειδες πουθενα τον πανο να προκαλει με την συμπεριφορα οτυ και τον τροπο της γραφης του? ηταν παντα ευγενης ακομη και οταν τον εβριζανν..ασχετα αν συμφωνεις η οχι με τα λεγομενα του... νομιζω οτι εισαι λαθος φιλε μου...
 

Dimit

New Member
δεν πρεπει να είναι ο ίδιος αλλά και να είναι, δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει τίποτα, όσα ban και να φάει. πρέπει να τον υποστούμε...
 

3746741

Member
κααααλα........απο το οτι η συμπεριφορα μου δεν ειναι οκ στο φορουμ κοιτα που το πηγες τωρα.........
 

vag25

Well-Known Member
Aυτο με τους υποδοχεις μαλλον ειναι αληθεια παντως,παντα χανει η φινα,οπως και ολα τα αντιανδρογονα.
Δεν σου κραταει για ολη την ζωη σου τα μαλλια.

Δεν χρειαζοταν να κανεις νεο account.
Απλα σεβασου το οτι σε μπαναραν(ασχετα αν διαφωνω με το μονιμο, αν ειναι μονιμο).

Τωρα για το αλλο site και εκει γραφεις με τον ιδιο τροπο.Ακομα και δικιο να εχεις που σε λιγα πραγματα εχεις ,ετσι οπως τα λες προκαλεις τον αλλον.
Θα σου ξαναπω για μια ακομη φορα, παρε μαθηματα απο gomi.Ο οποιος επισης γραφει διαφορετικα /εναλλακτικα πραγματα αλλα τον σεβεται το φορουμ.
Κατι κανεις λαθος.
 

weznem

Well-Known Member
3746741 είπε:
κααααλα........απο το οτι η συμπεριφορα μου δεν ειναι οκ στο φορουμ κοιτα που το πηγες τωρα.........

λεω απλα την γνωμη μου διχως να θελω να δημιουργησω καταστασεςι περιεργες η οτι αλλο νομιζεις πιθανων..δεν επιθυμω να επιβαλλω την αποψη μου απλα ηθελα να σου πω με καλη διαθεση που εχεις λαθος κατε με παντα..αυτο και μονο αυτο... εχεις καθε δικαιωμα να διαφωνεις... δεν θελω να κανω κανεναν να νιωθει ασχημα η να τον εκνευριζω η οτιδηποτε ασχημο.. απλα ηθελα να τοποθετηθω..
δεν εχω το αλαθητο προς θεου, ουτε δηλωνω οτι ειμαι παντα σωστος με την συμπεριφορα μου σε αλλα μελη,αλλα προσπαθω.... αν το καναμε ολοι αυτο εδω μεσα, νομιζω το φορουμ θα ηταν καλυτερο.. γνωμη μου!
 

TheSunWithin

New Member
vag25 είπε:
Aυτο με τους υποδοχεις μαλλον ειναι αληθεια παντως,παντα χανει η φινα,οπως και ολα τα αντιανδρογονα.
Δεν σου κραταει για ολη την ζωη σου τα μαλλια.

Δεν χρειαζοταν να κανεις νεο account.
Απλα σεβασου το οτι σε μπαναραν(ασχετα αν διαφωνω με το μονιμο, αν ειναι μονιμο).

Τωρα για το αλλο site και εκει γραφεις με τον ιδιο τροπο.Ακομα και δικιο να εχεις που σε λιγα πραγματα εχεις ,ετσι οπως τα λες προκαλεις τον αλλον.
Θα σου ξαναπω για μια ακομη φορα, παρε μαθηματα απο gomi.Ο οποιος επισης γραφει διαφορετικα /εναλλακτικα πραγματα αλλα τον σεβεται το φορουμ.
Κατι κανεις λαθος.

Φιλε το φορουμ πρεπει να εχει θεση και για ''τρελους''.Κακο σε κανεναν δεν εκανα.Και ακομα οταν λεω οτι αυτα που υποστηριζω ειναι γεγονοτα αυτα αποτελει προσωπικη μου αποψη οτι ειναι γεγονοτα.
 

weznem

Well-Known Member
vag25 είπε:
Aυτο με τους υποδοχεις μαλλον ειναι αληθεια παντως,παντα χανει η φινα,οπως και ολα τα αντιανδρογονα.
Δεν σου κραταει για ολη την ζωη σου τα μαλλια.

Δεν χρειαζοταν να κανεις νεο account.
Απλα σεβασου το οτι σε μπαναραν(ασχετα αν διαφωνω με το μονιμο, αν ειναι μονιμο).

Τωρα για το αλλο site και εκει γραφεις με τον ιδιο τροπο.Ακομα και δικιο να εχεις που σε λιγα πραγματα εχεις ,ετσι οπως τα λες προκαλεις τον αλλον.
Θα σου ξαναπω για μια ακομη φορα, παρε μαθηματα απο gomi.Ο οποιος επισης γραφει διαφορετικα /εναλλακτικα πραγματα αλλα τον σεβεται το φορουμ.
Κατι κανεις λαθος.
δικιο εχεις.. εχει λαθος τροπο..
λεει κατι σωστο,αλλα θελει να το επιβαλλει..
ισχυει οτι οι υποδοχεις αυξανονται αλλα αλλο αυτο και αλλο να λες σταματα την θεραπεια σου ειναι λαθος κτλ.. εμμεσσα αυτο λεει..
πανο σεβασου την επιθυμια του να κανει αυτο που θελει εφοσον η πραξη του δεν σε προσβαλλει..


επισης χαλαμε ενα νημα τωρα ας το αφησουμε εδω το πραγμα ..
 

vag25

Well-Known Member
TheSunWithin είπε:
Φιλε το φορουμ πρεπει να εχει θεση και για ''τρελους''.Κακο σε κανεναν δεν εκανα.Και ακομα οταν λεω οτι αυτα που υποστηριζω ειναι γεγονοτα αυτα αποτελει προσωπικη μου αποψη οτι ειναι γεγονοτα.

Eγω μαζι σου σε αυτο.Το εχω πει 100 φορες οτι το φορουμ εχει θεση για ολους και οτι λιγα απο αυτα που γραφεις με εχουν βοηθησει.
Οτι χρειαστηκα το πηρα και το εφερα στα μετρα μου(μετα απο διαβασμα παντα, δεν θεωρησα ποτε την αποψη σου,γεγονος.).
Τελος παντων με βοηθησες με τον τροπο σου.

Αλλοι δεν εχουν την ιδια υπομονη στον απολυτο τροπο που εκφραζεσαι.
Και οχι δεν ειναι γεγονοτα ολα αυτα που λες.Συγνωμη αλλα δεν ειναι.
Τροφη για σκεψη και μεχρι εκει.
Για μενα αυτο ειναι αρκετο,αλλοι δεν το αντεχουν και σε εναν βαθμο τους καταλαβαινω.
Εσυ εισαι NW0 ,δεν εχεις ερθει ποτε στην θεση τους.
 

TheSunWithin

New Member
Oταν καποιος κανει κακο στον ευατο του πρεπει να του το υπενθυμιζω.
Γιατι το βλεπω και δεν μπορω να το αφησω ετσι.

Αν δεν βαζει μυαλο με τιποτα(dimit,3746741,gpeiraias) τοτε ναι σταματω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
weznem είπε:
δικιο εχεις.. εχει λαθος τροπο..
λεει κατι σωστο,αλλα θελει να το επιβαλλει..
ισχυει οτι οι υποδοχεις αυξανονται αλλα αλλο αυτο και αλλο να λες σταματα την θεραπεια σου ειναι λαθος κτλ.. εμμεσσα αυτο λεει..
πανο σεβασου την επιθυμια του να κανει αυτο που θελει εφοσον η πραξη του δεν σε προσβαλλει..

Αυτο ειδικα με το ''σταματα την θεραπεια'', ειναι εντελως λαθος τροπος.
Ο αλλος ειναι NW3 και βαλε ,τι πας και του λες?
 

weznem

Well-Known Member
TheSunWithin είπε:
Oταν καποιος κανει κακο στον ευατο του πρεπει να του το υπενθυμιζω.
Γιατι το βλεπω και δεν μπορω να το αφησω ετσι.

Αν δεν βαζει μυαλο με τιποτα(dimit,3746741,gpeiraias) τοτε ναι σταματω.

πρεπει να καταλβεις οτι εχει καθε δικαιωμα να κανει κακκο στον εαυτο του εφοσον δεν επηρεαζει την δικια σου ζωη..ειναι δικαιωμα του!!!
οταν προσπαθεις με το ζορι να βαλεις καποιον στον κατε σε ισιο δρομο ειναι φασιστικο εφοσον δεν το επιθυμει ο αλλος πανο!! πες διχως απολυτοτητα την γνωμη σου σου και εαν ο αλλος θελει διαλογο θα στο δειξει εαν οχι το αφηνεις εκει...
 

TheSunWithin

New Member
Σε αυτα που λετε εχετε δικιο.

Οκ ζητω συγγνωμη.Θα βαλω την αποψη μου μια και καλη στην υπογραφη μου και δεν θα χρειαστει να πω κατι αλλο σε καποιον.Απλα ας αρθει ο ο προηγουμενος λογαριασμος μου.
 

vag25

Well-Known Member
TheSunWithin είπε:
Oταν καποιος κανει κακο στον ευατο του πρεπει να του το υπενθυμιζω.
Γιατι το βλεπω και δεν μπορω να το αφησω ετσι.

Ξαναλεω,ειναι τροφη για σκεψη αυτα που λες οχι γεγονοτα και ετσι πρεπει να τα δινεις στο φορουμ.Ως ΤΡΟΦΗ για σκεψη,οχι ως γεγονοτα.Εσυ κανεις το δευτερο.
Λες και ειδες απο κοντα τον κινεζο...
Οπως δεν πιστευεις ενα μερος της επιστημης, μην πιστευεις και καθε βλακεια που διαβαζεις στο ιντερνετ.

Αν ψαχτεις λιγο θα διαβασεις πολλα κουλα.Τα 250 ετη του Κινεζου θα σου φανουν φυσιολογικα...
Η αληθεια ειναι οτι δεν ησουν παρον σε ολα αυτα για να τα παρουσιαζεις με τοση σιγουρια...

Τελος παντων ,ας μην χαλαμε το thread.
 

weznem

Well-Known Member
TheSunWithin είπε:
Σε αυτα που λετε εχετε δικιο.

Οκ ζητω συγγνωμη.Θα βαλω την αποψη μου μια και καλη στην υπογραφη μου και δεν θα χρειαστει να πω κατι αλλο σε καποιον.Απλα ας αρθει ο ο προηγουμενος λογαριασμος μου.

δεν αρκει αυτο..πρεπει να μην εσαι απολυτος και να σεβεσαι το δικαιωμα της επιλογης του καθενος..

αν συνεχισεις να λες στον αλλον αυτοδηλητιριαζεσε σταματα ο ανθρωπος πρεπει να τρωει μονο φρουτα και τα συναφη η υπογραφη σου δεν θα συνάδει με τον τροπο εκφρασης σου.. ελπιζω να με καταλαβαινεις.. λες με ευγενεια την γνωμη σου και μεχρι εκει δεν την επιβαλλεις.. ουτε ο ΧΡΙΣΤΟΣ δεν επεβαλλε την γνωμη του αφησε να επιλεξουν οι ανθρωποι.. δεν ειπε αοφασιζω και διαταζω ρε ρεμαλια... :blush: ειτε ειναι αληθεια ειτε οχι ο τροπος του ηταν σωστος,μην με πας στο οτι δεν υπαρχει θεος κτλ.. και με τα αστερια που συμβολιζει η παλαια διαθηκη!!!
 

TheSunWithin

New Member
weznem είπε:
TheSunWithin είπε:
Σε αυτα που λετε εχετε δικιο.

Οκ ζητω συγγνωμη.Θα βαλω την αποψη μου μια και καλη στην υπογραφη μου και δεν θα χρειαστει να πω κατι αλλο σε καποιον.Απλα ας αρθει ο ο προηγουμενος λογαριασμος μου.

δεν αρκει αυτο..πρεπει να μην εσαι απολυτος και να σεβεσαι το δικαιωμα της επιλογης του καθενος..

αν συνεχισεις να λες στον αλλον αυτοδηλητιριαζεσε σταματα ο ανθρωπος πρεπει να τρωει μονο φρουτα και τα συναφη η υπογραφη σου δεν θα συνάδει με τον τροπο εκφρασης σου.. ελπιζω να με καταλαβαινεις.. λες με ευγενεια την γνωμη σου και μεχρι εκει δεν την επιβαλλεις.. ουτε ο ΧΡΙΣΤΟΣ δεν επεβαλλε την γνωμη του αφησε να επιλεξουν οι ανθρωποι.. δεν ειπε αοφασιζω και διαταζω ρε ρεμαλια... :blush: ειτε ειναι αληθεια ειτε οχι ο τροπος του ηταν σωστος,μην με πας στο οτι δεν υπαρχει θεος κτλ.. και με τα αστερια που συμβολιζει η παλαια διαθηκη!!!

Mας εχουν πιασει μαλακες ρε weznem για αυτο κανω οπως κανω.
Σε οποιο site και να παω σχετικα με υγεια οι περισσοτεροι απλα αποστειρωνουν το ανοσοποιητικο τους. Εδω παιζουν αλλα δηλητηρια.
Νομιζουμε η λυση θα ερθει απο ανθρωπους που δεν εχουν ΚΑΝ επαφη με τη φυση αλλα κλεισμενοι στους 4 τοιχους μελετανε και τραυματιζουν ποντικια.
 

weznem

Well-Known Member
TheSunWithin είπε:
weznem είπε:
TheSunWithin είπε:
Σε αυτα που λετε εχετε δικιο.

Οκ ζητω συγγνωμη.Θα βαλω την αποψη μου μια και καλη στην υπογραφη μου και δεν θα χρειαστει να πω κατι αλλο σε καποιον.Απλα ας αρθει ο ο προηγουμενος λογαριασμος μου.

δεν αρκει αυτο..πρεπει να μην εσαι απολυτος και να σεβεσαι το δικαιωμα της επιλογης του καθενος..

αν συνεχισεις να λες στον αλλον αυτοδηλητιριαζεσε σταματα ο ανθρωπος πρεπει να τρωει μονο φρουτα και τα συναφη η υπογραφη σου δεν θα συνάδει με τον τροπο εκφρασης σου.. ελπιζω να με καταλαβαινεις.. λες με ευγενεια την γνωμη σου και μεχρι εκει δεν την επιβαλλεις.. ουτε ο ΧΡΙΣΤΟΣ δεν επεβαλλε την γνωμη του αφησε να επιλεξουν οι ανθρωποι.. δεν ειπε αοφασιζω και διαταζω ρε ρεμαλια... :blush: ειτε ειναι αληθεια ειτε οχι ο τροπος του ηταν σωστος,μην με πας στο οτι δεν υπαρχει θεος κτλ.. και με τα αστερια που συμβολιζει η παλαια διαθηκη!!!

Mας εχουν πιασει μαλακες ρε weznem για αυτο κανω οπως κανω.
Σε οποιο site και να παω σχετικα με υγεια οι περισσοτεροι απλα αποστειρωνουν το ανοσοποιητικο τους. Εδω παιζουν αλλα δηλητηρια.
Νομιζουμε η λυση θα ερθει απο ανθρωπους που δεν εχουν ΚΑΝ επαφη με τη φυση αλλα κλεισμενοι στους 4 τοιχους μελετανε και τραυματιζουν ποντικια.

η γνωμη μου ειναι οτι η αληθεια ειιναι καπου στην μεση.. σιγουρα εχουμε αποξενωθει απο την φυση αλλα δεν ειναι αυτη η ουσια του θεματος φιλε..
η ουσια ειναι οτι δεν πρεπει να εισαι απολυτος,απλα αποτυπωσε την σκεψη σου,τις ανησυχιες σου.. δεν μπορει με το ζορι να πεισεις καποιον.. ο ενθουσουσιασμος ειναι κινητηριος δυναμη αλλα αν μετεπειτα δεν ακολουθησει νηφαλιοτητα και λογικη αναλυση των καταστασεων με οδηγο μονο τον ενθουσιασμο δεν θα μακροημερευσει κανενα σχεδιο..μην το αψηφας αυτο φιλε μου.. η απολυτοτητα στην ζωη σε αφηνει κουτο.. να εισαι ανοιχτος στα παντα ΑΚΟΥ-ΣΚΕΨΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ- ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΣΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΣΟΥ... μην εισαι αρνητικος σε κατι απλα για να εισαι.. ακου-σκεψου-μαθε γι αυτο-και κρινε μετα.. ετσι θεωρω εγω τουλαχιστον τον εξυπνο ανθρωπο.. :blush:
 

3746741

Member
weznem είπε:
3746741 είπε:
τι λες wezmen???

το φορουμ γινεται μπ@υρδελο οταν καποιος βριζετε με καποιον αλλο με πμ???

εχω δει παμπολες φορες τους διαχειριστες να λενε πως αν θελετε να βριστειτε συνεχιστε το με πμ!


θα μας κανεις να ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε εσυ!

εχεις λαθος αντιληψη του σωστου φιλε μου..
ποιος σου ειπε οτι εχεις το δικαιωμα να προσβαλλεις των αλλων μεσω προσωπικου μηνυματος των ρωτησες και σου ειπε οτι επιθυμει κατι τετοιο?διοτι ειδαλλως δειχνεις μια φασιστικη συμπεριφορα.. εχεις την εντυπωση οτι αν για παραδειγμα ο πανος εκανε μια μηνυση τι θα ελεγες στοπ δικαστηριο?οτι τον εξύβρισα μεω προσωπικου μηνυματος και εχω το δικαιωμα να το κάνω..μηπως μαλλον εσυ δεν ξερεις τι λες και ποια ειναι τα δικαιωματα σου και οι υποχρεωσεις σου σε ενα ευνομούμενο κράτος και κατε επεκταση σε ενα φορουμ?
δηλαδη αν σε στολιζα εγω σε προσωπικα μηνυματα με την λογικη σου θα επρεπε να το ανεχεσαι? δεν θα υπηρχε διεξοδος στο προβλημα σου? οι διαχειριστες λενε αυτη την ατακα οταν κοντραριζονται και ειρωνευονται μεταξυ τους δυο η περισσοτερα μέλη.. ειδες πουθενα τον πανο να προκαλει με την συμπεριφορα οτυ και τον τροπο της γραφης του? ηταν παντα ευγενης ακομη και οταν τον εβριζανν..ασχετα αν συμφωνεις η οχι με τα λεγομενα του... νομιζω οτι εισαι λαθος φιλε μου...

κανω μια παραθεση για ενα λογο κ μονο!
οποιος διαβαζει την συζητηση να ξερει ακριβως πως εξελιχθηκε!

η 2η παραγραφος του παραπανω μηνυματος,(απο το δηλαδη κ μετα) προστεθηκε κανα μισαωρο μετα,ή τελος παντων καποια ωρα μετα αφου ομως ειχα ηδη απαντηση το : "κααααλα........απο το οτι η συμπεριφορα μου δεν ειναι οκ στο φορουμ κοιτα που το πηγες τωρα......... "

η παραθεση αυτη ξαναλεω εγινε για την ιστορια κ μονο!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
vfjp.jpg


Μόνο στην ιδέα του τι θα γίνει πάλι με έπιασε τρεμούλα ???

Πάλι θα γίνει ο χαμός..


Συνεχίστε επί του θέματος και μόνο παιδιά σας παρακαλώ. Αν θέλετε κάτι πέρα από αυτό στείλτε p.m.
 
Μπλουζα