Αξιολογηση των φαρμακων κ των συμπληρωματων που εχω δοκιμασει τα τελευταια 6 χρονια.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού

hairz

New Member
τα ωμεγα ειναι για οσουσ τρωνε υπερθερμασμενα φαγητα σε υπερθερμασμενα λαδια.
 

LostUser

Active Member
Παλικάρια διαβάζω αρκετά μπορώ να πω το forum τον τελευταίο καιρό και αντίστοιχα ξένα forums...Το συμπέρασμα που έχω βγάλει...με έχει διχάσει πάρα πολύ.Και θα εξηγήσω.

1)Εξήγηση για το ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ την ΑΑ δεν υπάρχει.Ο μηχανισμός "πολύ DHT--->πέφτει η τρίχα" δεν θεωρώ πως είναι ΑΙΤΙΑ αλλά ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ κάτι βαθύτερου που ακόμη δεν γνωρίζουμε.

2)Messing with hormones.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως κάποιος αντισταθμίζει να κερδίσει λίγες τρίχες παραπάνω (γιατί φουλ μαλλί με oral dht blockers κανείς δεν ξαναείδε) σε ρίσκο της σεξουαλικής του υγείας και όχι μόνο! Ειλικρινά θα σκεφτόμουν πιο σοβαρά αναβολικά στεροειδή,που στην τελική θα φαινόμουν και αισθητικά πολύ καλύτερα,με τα ίδια sides παρά αυτά τα δηλητήρια! Ρισκάρετε δηλαδή απόδοση στο σεξ,ευεξία,φυσική κατάσταση και,από πολλές μαρτυρίες, ακόμα και ψυχολογία για τι...?

3)Κατανοώ πως είμαστε άνθρωποι και θέλουμε όλοι να μην πέσουμε αμαχητί.Και γω το κάνω.Εγώ όμως ρωτάω,ειδικά εσάς τους πολύ πιο έμπειρους:
Δοκιμάζουμε την Άρτα και τα Γιάννενα κυριολεκτικά από σκευάσματα και θεραπείες.ΑΞΙΖΕΙ? Μακροπρόθεσμα μιλώντας? Είναι πια τόσα τα gains ή παλεύουμε σε μια πραγματικά χαμένη μάχη?

Sorry αν είμαι off-topic...
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
LostUser είπε:
Παλικάρια διαβάζω αρκετά μπορώ να πω το forum τον τελευταίο καιρό και αντίστοιχα ξένα forums...Το συμπέρασμα που έχω βγάλει...με έχει διχάσει πάρα πολύ.Και θα εξηγήσω.

1)Εξήγηση για το ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ την ΑΑ δεν υπάρχει.Ο μηχανισμός "πολύ DHT--->πέφτει η τρίχα" δεν θεωρώ πως είναι ΑΙΤΙΑ αλλά ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ κάτι βαθύτερου που ακόμη δεν γνωρίζουμε.

2)Messing with hormones.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως κάποιος αντισταθμίζει να κερδίσει λίγες τρίχες παραπάνω (γιατί φουλ μαλλί με oral dht blockers κανείς δεν ξαναείδε) σε ρίσκο της σεξουαλικής του υγείας και όχι μόνο! Ειλικρινά θα σκεφτόμουν πιο σοβαρά αναβολικά στεροειδή,που στην τελική θα φαινόμουν και αισθητικά πολύ καλύτερα,με τα ίδια sides παρά αυτά τα δηλητήρια! Ρισκάρετε δηλαδή απόδοση στο σεξ,ευεξία,φυσική κατάσταση και,από πολλές μαρτυρίες, ακόμα και ψυχολογία για τι...?

3)Κατανοώ πως είμαστε άνθρωποι και θέλουμε όλοι να μην πέσουμε αμαχητί.Και γω το κάνω.Εγώ όμως ρωτάω,ειδικά εσάς τους πολύ πιο έμπειρους:
Δοκιμάζουμε την Άρτα και τα Γιάννενα κυριολεκτικά από σκευάσματα και θεραπείες.ΑΞΙΖΕΙ? Μακροπρόθεσμα μιλώντας? Είναι πια τόσα τα gains ή παλεύουμε σε μια πραγματικά χαμένη μάχη?

Sorry αν είμαι off-topic...
Φιλε με τα στεροειδη και τα αναβολικα εχει πεθανει ο μισος πλανητης.Με φιναστεριδη απο οσο ξερω κανεις τοσα χρονια.Εχεις ομως κ ενα δικιο σε αυτο που λες γενικοτερα.....αυτη ειναι ομως η πραγματικοτητα.
 

arhs

Member
LostUser είπε:
Παλικάρια διαβάζω αρκετά μπορώ να πω το forum τον τελευταίο καιρό και αντίστοιχα ξένα forums...Το συμπέρασμα που έχω βγάλει...με έχει διχάσει πάρα πολύ.Και θα εξηγήσω.

1)Εξήγηση για το ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ την ΑΑ δεν υπάρχει.Ο μηχανισμός "πολύ DHT--->πέφτει η τρίχα" δεν θεωρώ πως είναι ΑΙΤΙΑ αλλά ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ κάτι βαθύτερου που ακόμη δεν γνωρίζουμε.

2)Messing with hormones.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως κάποιος αντισταθμίζει να κερδίσει λίγες τρίχες παραπάνω (γιατί φουλ μαλλί με oral dht blockers κανείς δεν ξαναείδε) σε ρίσκο της σεξουαλικής του υγείας και όχι μόνο! Ειλικρινά θα σκεφτόμουν πιο σοβαρά αναβολικά στεροειδή,που στην τελική θα φαινόμουν και αισθητικά πολύ καλύτερα,με τα ίδια sides παρά αυτά τα δηλητήρια! Ρισκάρετε δηλαδή απόδοση στο σεξ,ευεξία,φυσική κατάσταση και,από πολλές μαρτυρίες, ακόμα και ψυχολογία για τι...?

3)Κατανοώ πως είμαστε άνθρωποι και θέλουμε όλοι να μην πέσουμε αμαχητί.Και γω το κάνω.Εγώ όμως ρωτάω,ειδικά εσάς τους πολύ πιο έμπειρους:
Δοκιμάζουμε την Άρτα και τα Γιάννενα κυριολεκτικά από σκευάσματα και θεραπείες.ΑΞΙΖΕΙ? Μακροπρόθεσμα μιλώντας? Είναι πια τόσα τα gains ή παλεύουμε σε μια πραγματικά χαμένη μάχη?

Sorry αν είμαι off-topic...
Ρε φίλε εσύ καλά τα λες . Είμαι σίγουρος ότι έχεις πολύ μαλλί ακόμα για να τα λες αυτά . Το αν δεν έχεις μαλλί και είσαι 19-20-23-28 Δεν προκετε να σε κoiταξει γκόμενα Αυτό π λένε οτι όπια γουστάρει ναι καμιά απελπισμένη σαν και εσένα και άντε να την βρεις αυτί, πάλι στην ουσία δεν θα γαμάς . Τι από φίνα τι από μαλλί το ίδιο είναι τουλάχιστον έτσι μοστράρεις και λίγο και όταν σ σηκώνετε τον βάζεις και μέσα σε καμιά γκόμενα . Kαι δεν κερδίζεις λίγες τρίχες κερδίζεις πολύ περισσότερο από τι φαντάζεσαι . Και το να μας λες εξυπνάδες της ξέρουμε και μονή μας ! ...
 

LostUser

Active Member
arhs είπε:
Ρε φίλε εσύ καλά τα λες . Είμαι σίγουρος ότι έχεις πολύ μαλλί ακόμα για να τα λες αυτά . Το αν δεν έχεις μαλλί και είσαι 19-20-23-28 Δεν προκετε να σε κoiταξει γκόμενα Αυτό π λένε οτι όπια γουστάρει ναι καμιά απελπισμένη σαν και εσένα και άντε να την βρεις αυτί, πάλι στην ουσία δεν θα γαμάς . Τι από φίνα τι από μαλλί το ίδιο είναι τουλάχιστον έτσι μοστράρεις και λίγο και όταν σ σηκώνετε τον βάζεις και μέσα σε καμιά γκόμενα . Kαι δεν κερδίζεις λίγες τρίχες κερδίζεις πολύ περισσότερο από τι φαντάζεσαι . Και το να μας λες εξυπνάδες της ξέρουμε και μονή μας ! ...

Δυστυχώς φίλε μου είμαι 22.5 αν σου λέει κάτι.Μαλλί όπως το εννοείς ακόμα έχω με τρελή τριχόπτωση και απλά όσο περνάει ο καιρός το αποδέχομαι περισσότερο.Δεν υπάρχει κάποια άλλη σοφότερη προσέγγιση πιστεύω!
Κοιτάω να βελτιωθώ σε άλλους τομείς,γυμναστήριο και μόρφωση και τα πηγαίνω μια χαρά.
Είσαι πολύ λάθος στο θέμα αυτοπεποίθησης και γυναίκας και υποτιμάς τον ευατό σου με όλα αυτά που γράφεις.
Εξυπνάδες δεν γράφω,νομίζω πως τα άλλα παιδιά που μου απάντησαν το κατάλαβαν.
Όσο για το πολύ περισσότερο από ότι φαντάζομαι,αν ήταν έτσι θα είχαμε λύσει έστω και με sides την ΑΑ.Βλέπεις να λύθηκε? Όχι. Άρα μάλλον εσύ θες να δεις τα αποτελέσματα πιο εντυπωσιακά!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
φιλε arhs εδω εισαι λαθος φιλε.Και εγω εχω οικογενεια παιδια και αρχισα να χανω μετα τα 25 μην σου πω οτι ακομα κ στα 30 ημουν κομπλε.Ολους επηρεαζει το θεμα μαλλια και δεν εχει να κανει με γυναικες.Πανω απο ολα ειναι ο χαρακτηρας και ο δυναμισμος που βγαζει ο καθενας κ μετα τα μαλλια.Ετσι κ αλλιως οι μισοι καραφλοι θα μεινουμε ειτε ετσι ειτε αλλιως.
 

LostUser

Active Member
ΜΙΚΕΣ είπε:
Φιλε με τα στεροειδη και τα αναβολικα εχει πεθανει ο μισος πλανητης.Με φιναστεριδη απο οσο ξερω κανεις τοσα χρονια.Εχεις ομως κ ενα δικιο σε αυτο που λες γενικοτερα.....αυτη ειναι ομως η πραγματικοτητα.

Οff-topic...Υπάρχουν λογιών λογιών και οι δοσολογία έχει καθοριστική σημασία.Αλίμονο αν σκότωναν όλα!
/off topic
 

elmajiko

Member
arhs είπε:
LostUser είπε:
Παλικάρια διαβάζω αρκετά μπορώ να πω το forum τον τελευταίο καιρό και αντίστοιχα ξένα forums...Το συμπέρασμα που έχω βγάλει...με έχει διχάσει πάρα πολύ.Και θα εξηγήσω.

1)Εξήγηση για το ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ την ΑΑ δεν υπάρχει.Ο μηχανισμός "πολύ DHT--->πέφτει η τρίχα" δεν θεωρώ πως είναι ΑΙΤΙΑ αλλά ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ κάτι βαθύτερου που ακόμη δεν γνωρίζουμε.

2)Messing with hormones.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως κάποιος αντισταθμίζει να κερδίσει λίγες τρίχες παραπάνω (γιατί φουλ μαλλί με oral dht blockers κανείς δεν ξαναείδε) σε ρίσκο της σεξουαλικής του υγείας και όχι μόνο! Ειλικρινά θα σκεφτόμουν πιο σοβαρά αναβολικά στεροειδή,που στην τελική θα φαινόμουν και αισθητικά πολύ καλύτερα,με τα ίδια sides παρά αυτά τα δηλητήρια! Ρισκάρετε δηλαδή απόδοση στο σεξ,ευεξία,φυσική κατάσταση και,από πολλές μαρτυρίες, ακόμα και ψυχολογία για τι...?

3)Κατανοώ πως είμαστε άνθρωποι και θέλουμε όλοι να μην πέσουμε αμαχητί.Και γω το κάνω.Εγώ όμως ρωτάω,ειδικά εσάς τους πολύ πιο έμπειρους:
Δοκιμάζουμε την Άρτα και τα Γιάννενα κυριολεκτικά από σκευάσματα και θεραπείες.ΑΞΙΖΕΙ? Μακροπρόθεσμα μιλώντας? Είναι πια τόσα τα gains ή παλεύουμε σε μια πραγματικά χαμένη μάχη?

Sorry αν είμαι off-topic...
Ρε φίλε εσύ καλά τα λες . Είμαι σίγουρος ότι έχεις πολύ μαλλί ακόμα για να τα λες αυτά . Το αν δεν έχεις μαλλί και είσαι 19-20-23-28 Δεν προκετε να σε κoiταξει γκόμενα Αυτό π λένε οτι όπια γουστάρει ναι καμιά απελπισμένη σαν και εσένα και άντε να την βρεις αυτί, πάλι στην ουσία δεν θα γαμάς . Τι από φίνα τι από μαλλί το ίδιο είναι τουλάχιστον έτσι μοστράρεις και λίγο και όταν σ σηκώνετε τον βάζεις και μέσα σε καμιά γκόμενα . Kαι δεν κερδίζεις λίγες τρίχες κερδίζεις πολύ περισσότερο από τι φαντάζεσαι . Και το να μας λες εξυπνάδες της ξέρουμε και μονή μας ! ...

Φιλε να σου ανοιξει τα ματια προσπαθει αλλα ματαια μαλλον.

Εγω πηρα φινα για 15 μηνες και το μετανιωσα πολυ... Δεν πηδας μονο με το μαλλι αλλα και με αυτο που υποτιθεται στεγαζεται κατω απο αυτο... Σκεψου το λιγο, δεν μπαινουν ολοι εδω να πουν εξυπναδες αλλα να βοηθησουν και λιγο κοσμο...
 

giwrgos athina

Active Member
Εγω παντος εχω φιλουςωνεαρους στην ηλικια μου χωρις αα και εχουν χρονια να πηδηξουν....το οτι καραφλιαζεις δεν σημαινει οτι εισαι ασχημος...διαφωνω με το σκεπτικο σου αρη
 

Bouklas

Well-Known Member
Έλεος το μαλλί δεν ρίχνει καμια γκόμενα αυτά είναι μ@λ@κίες!
Και όσοι έχετε τριχοθέματα θα το πω για πολλοστή φορα, ξεκινήστε γυμναστήριο αλλάζει κατά πολύ την εμφάνιση.
 

Bouklas

Well-Known Member
kapa είπε:
τα εσπασα ολα τα κοντερ :headbanging:
πιστευω σε μια 10 ετια η λιστα δεν θα εχει τελειωμο.
οτι δεν εχω δοκιμασει ακομα ειναι επειδη δεν προλαβα
Οι δερματολόγοι μπροστά σου είναι γατάκια! :fighting:
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Παιδια δειτε την αληθεια η οποια ειναι η εξης:
Ουτε η φινα σου τον ριχνει,ουτε η φινα σε γεμιζει μαλλια.
Αν δεν σου κανει κουκου δεν φταιει ΜΟΝΟΝ η φινα...
Το πιο σημαντικο στην ολη αυτη φαση που συζηταμε εδω και 15 χρονια επειδη δεν εχουμε τιποτε αλλο δεν ειναι μονο το πανω και το κατω κεφαλι αλλα τι ζημια μπορει να συμβει με συνεπειες που δεν γνωριζουμε...και φυσικα δεν μιλαω για τις σηκωμαρες του καθενα που στο μεγαλυτερο ποσοστο ειναι απο φοβο προκαταληψη και placebo.μιλαω για βλαβες στον οργανισμο που ΚΑΝΕΝΑΣ δεν γνωριζει πως θα του τα σκασει...μακροπροθεσμα και υστερα απο παρατεταμενη χρηση...οσο για τις ερευνες ....my ass....οι ερευνες εχουν γινει απο τους ιδιους που πουλανε το φαρμακο...κατι σαν τα γκαλοπ των εκλογων..και τελοσπαντων δεν κουραστηκατε ανα μια εβδομαδα να υπαρχει καινουργιο τοπικ για την φινα την μινοξ και τις παρενερεγειες αυτων;;;;δεν βλεπετε πως ειναι πλεον γραφικο;;;;
 
Μπλουζα