Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

cool11

Well-Known Member
The quest goes on λοιπον....ο αναστεναρης πρεπει να περπατησει στα καρβουνα...
Ειναι δυσκολο να μπει default να ειναι ενα theme με bold? Αλλα καλυτερα να το ζητα ενας-ενας, να εχει και τη χαρα της ανακαλυψης και της δημιουργιας.

Παμε λοιπον...
Πειτε μου τι theme να βαλω για να βλεπω κι εγω bold στα νεο-απαντηθεντα topics.
Και απο που το εφαρμοζω. Γιατι δεν βλεπω οταν πατω στο profile μου που ειναι τα settings.
"Η αλλαγή του theme γίνεται εύκολα από τέρμα κάτω αριστερά (δίπλα από τη γλώσσα) κάνοντας κλικ στο όνομα του τρέχοντος theme και διαλέγοντας ένα άλλο."=δεν ξερω που ειναι η 'γλωσσα' κλπ
(κοινως, εχει χασει ο σκυλος τον αφεντη εδω)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Screenshot 2014-12-05 14.05.09.png
 

Άκης

Administrator
(δεν το πιστευω οτι καθομαι και γραφω τι φταιει, δεν ξερω ποσο θα μπορω να το κανω ακομη....)

Sorry κυριε διαχειριστα, δεν φτανει που λεμε τι στραβο υπαρχει εδω, παρεξηγησαι κιολας;
Really???
Δηλαδη αντι να πεις κι ενα 'ευχαριστω' που ασχολουμαστε για να βελτιωθει το πραγμα, μου τη λες κι απο πανω;
Κριμα, τετοια αντιμετωπιση, ειδικα σε μελος που ειναι 5 χρονια στο φορουμ. Κριμα...

Το σχόλιο σου δεν ήταν ένα απλό "ασχολούμαι για να βελτιωθεί το πράγμα", γι'αυτό και η απάντηση μου. Άλλωστε μερικές αναρτήσεις παραπάνω, αυτά που ζήτησες έγιναν που σημαίνει ότι η αντιμετώπιση μου ήταν άψογη -πιστεύω.

@Soralteno
Thanks Soralteno για το ποστ σου, βοηθά αρκετά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

cool11

Well-Known Member
Μπορουν να μην εμφανιζονται τα στοιχεια του μηνυματος, χρηστης, reply, quote, edit, report, ώρα δημοσιευσης, όλα μαζί ενωμένα με το κειμενο του καθε post?
Ας μπει εστω μια διαχωριστικη γραμμη, έστω κι έτσι.
Τα μεν ειναι η ουσια του post, τα δε ειναι 'χειριστικα' στοιχεια....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Γιατί όταν γράψει κανεις δυο απαντήσεις μετα δεν δέχεται αλλες για κανένα 4ωρο. Είναι στον κανονισμό του φόρουμ?
 

GiannisTak

Active Member
Απο τί Norwood και πάνω πρέπει να έχεις για να γίνεις διαχειριστής; :)

Φυσικά, συγχαρητήρια για το ωραίο σάιτ!
 

Άκης

Administrator
Γιατί όταν γράψει κανεις δυο απαντήσεις μετα δεν δέχεται αλλες για κανένα 4ωρο. Είναι στον κανονισμό του φόρουμ?
Τι εννοείς; Σίγουρα υπάρχουν μηχανισμοί spam, αλλά δεν νομίζω να σε μπλοκάρει. Που απάντησες και σου το έκανε αυτό;

Απο τί Norwood και πάνω πρέπει να έχεις για να γίνεις διαχειριστής; :)
Πρέπει να έχεις πολλά ένσημα στις θεραπείες :)
 

poseidonas77

Well-Known Member
παιδια καλησπερα..θελω να ανοιξω ενα καινουργιο θεμα το οποιο πιστευω ειναι αρκετα ενδιαφερον
και αφορα
Biofibre Hair Implant

σε ποια κατηγορια το βαζω??
 
Μπλουζα