Ανάπτυξη και ενδυνάμωση της τρίχας προσώπου

monsterakias

New Member
Καλησπέρα,
θέλω να βοηθησω καπως στην αναπτυξη στα γένια, ειμαι 22 χρονων και βγαζω κανονικα γενια στο προσωπο εκτος απο καποια κενα στα μαγουλα. Με ψάξιμο ειχα δει οτι πολλα ατομα χρησιμοποιησαν minox και μετα απο 6 μηνες χρησης ,αναλογα με τα αποτελεσματα , το σταματαγαν και ειχαν μονιμα και πολυ ικανοποιητικα αποτελεσματα. Επειδη εγω δεν θελω,προς το παρον, να χρησιμοποιησω ''χημικα'' πανω μου και το προβλημα μου δεν ειναι τοσο μεγαλο , διοτι στα κενα εχω τριχες αλλα ειναι πιο λεπτες ( δεν ειναι χνουδι, οταν τις κοιταζω κοντα στον καθρευτη φαινονται ). Αυτο που σκεφτομαι ειναι να χρησιμοποιησω φυσικα ελαια και ουσιες για να βοηθησουν αυτες οι τριχες να αναπτυχθουν πιο γρηγορα και να δυναμωσουν(να γινουν πιο χοντρες), πραγματικα ειμαι στο οριο τωρα να κλεισουν τα κενα και χρειαζομαι ενα μικρο boost. Ειχα δει οτι το ελαιο απο δαφνη βοηθαει, θα μου προτεινατε να χρησιμοποιήσω ? τι αλλο θα μου προτεινατε εσεις ?


ΥΣ : επειδη σκεφτομαι να αφησω γενειάδα και θα χρειαστω ετσι και αλλιως λαδακια περιποιησης

ευχαριστω πολυ για το χρονο σας :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα