Όλα τα μεγάλα ονόματα στην αθήνα!

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπορεί να μην υπάρχει "ξούρα" για τόσα λίγα graft. Επίσης μπορεί να προταθούν και κάποιοι που να θέλουν ένα fine-tuning στην hairline από ένα tοp γιατρό. Και έχουμε πολλούς τέτοιους υποψήφιους που έχουν κάνει ήδη μμ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Αν υπαρξει τετοιο ενδιαφερον ενημερωσε μας cvial.
Η bergm*n kor* που κολλαει ομως. Θα μου πεις καπου επρεπε να κανουν την επιδειξη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εννοείται, προφανώς κάποιος από τα μέλη θα είχε κάποιον γνωστό γιατρό εκεί και το κανόνισαν να χρησιμοποιήσουν τις εγκαταστάσεις. Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι το workshop είναι μόνο για γιατρούς οπότε είναι αδιάφορο το αν είναι καλή ή όχι η κλινική.
 

andy.k

Active member
Ε αν ειναι ετσι αλλαζει το πραγμα για καποιους ισως, ωστοσο εκτιμω οτι παραμενουν ολοι οι αλλοι περιορισμοι για τα 250gts που ισχυουν και για την περιπτωση μιας κανονικης(μεγαλυτερης) μμ...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μα δεν νομίζω ότι θα μπει κάποιος να κάνει μμ για 250g. Είναι προφανές και νομίζω ότι το καταλαβαίνουν και οι γιατροί. Μια πυκνωσούλα όμως και ιδιαίτερα σε σημεία της hairline από top χέρια με περιορισμό του shock loss πολύ θα ήθελαν. Εγώ προσωπικά δεν θα είχα κανένα θέμα, ιδιαίτερα με unshaved FUE.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Stripar

Established Member
Cvial

Το workshop γίνεται στη Ελλάδα !
Θα παρεβρίσκονται εκπρόσωποι του
Αγγλικού , Ιταλικού , Ισπανικού, Γαλλικού forum...
οπότε η συμμετοχή του μοναδικού forum στην Ελλάδα είναι επιτακτική!!!
Θεωρώ ότι θα πρέπει να επικονωνήσεις με την διοργανώτρια αρχή απ´ευθειας και να τους ενημερώσεις ότι φυσιολογικά θα έπρεπε να είχαμε προσκληθεί πρώτοι!

Υ.Γ: ξέρεις ποιος είναι ιδανικός υποψήφιος για 250g
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχει ήδη γίνει Stripar. Η κυρία είναι η executive director, θεωρώ ότι η απάντηση τους θα είναι θετική. Τώρα για το αν πρέπει να είχαμε προσκληθεί πρώτοι είναι μεγάλο θέμα. Οπως ξέρεις όλα τα άλλα φόρουμ εξυπηρετούν και συμφέροντα γιατρών οπότε έχουν τα κονέ τους κάτι που θα προσπαθήσω δοθείσης και αυτής της ευκαιρίας να αλλάξει και να μπούμε και εμείς στο παιχνίδι...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα νέα είναι καλά. Παρόλο που το workshop είναι αυστηρά για γιατρούς (και επιλεγμένα μέλη από τα γνωστά διάσημα φόρουμ) με πρόταση του Λορενζο πήρα την πρόσκληση για να παρευρεθώ. Μετά την επιβεβαίωση το τράβηξα και λίγο παραπάνω και τους παρακάλεσα παρόλο που είναι αρκετά αργά (το πρόγραμμα έχει ήδη δημοσιευθεί) να συμμετέχουμε και σαν hairlossgr στην ανοιχτή συζήτηση που θα γίνει την τελευταία μέρα για τις δραστηριότητες των φόρουμ. Αναμένω απάντηση.

Τα θέματα είναι άκρως ενδιαφέροντα. Από αυτά που δεν έχουν σχέση με μμ μου έκανε εντύπωση η χρήση "τοπικής φίνας", που παρουσιάζει ο Dr. Wong, μια πολλά υποσχόμενη έκδοση της φίνας που εφαρμόζεται τοπικά με ελάχιστα side effects σε συνεργασία με το Πανεπιστημίο του Μιλάνου. Επίσης η παρουσίαση "Miracle Treatments for Female Hair Loss (A. Ginzburg)" για τα κορίτσια του φόρουμ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

crossfire

Well-Known Member
Τα θέματα είναι άκρως ενδιαφέροντα. Από αυτά που δεν έχουν σχέση με μμ μου έκανε εντύπωση η χρήση "τοπικής φίνας", που παρουσιάζει ο Dr. Wong, μια πολλά υποσχόμενη έκδοση της φίνας που εφαρμόζεται τοπικά με ελάχιστα side effects σε συνεργασία με το Πανεπιστημίο του Μιλάνου. Επίσης η παρουσίαση "Miracle Treatments for Female Hair Loss (A. Ginzburg)" για τα κορίτσια του φόρουμ...

Έχουμε και νήμα στο φόρουμ μας γι αυτό CVIAL......Και εγω το θεωρω πολύ σημαντικο.
Θα το βρω και θα το ανεβάσω
 
Μπλουζα